ovat parhaita, heidän kanssaan tosissaan tuntee olevansa mies.
Nymfomaaniset naiset
arvostan
2476
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
tai sitten kokee riittämättömyyden tunteita.
Nymfonainen on miesmäinen.
Nymfomaani on erittäin seksuaalinen, ja naisellisuutensa hyväksyvä, ja myös naisellisuuttaan esille tuova, pukeutumisella, elein, puhein. Yleensä hemmetin kauniita ja seksikkäitä tapauksia.
Ei kaikki halua korostaa pukeutumisella, tai eleillä ja puheilla. Jotkut haluaa vain omalle rakkaallee ja silloin sitä ei korosteta kaikille.
Ja henkisesti mies.
Taisit sekoittaa nymfomaanin ja androgyynin.
;DDDD
Kiitos.
Kyllä täällä juttua riittää:) Hymyilyttää nämä teidän nymfo-jutut:D Voi olla, että jos mies oikeasti kohtaisi oikean nymfomaanin, niin ajattelisi, "että nyt alkaa jo riittämään" :) Tietysti, jokaisen naisen sisällä asuu pieni "nymfo", kun kohde vaan on oikea. Silloin sisäinen "Madonna pääsee irti:DD" Mutta, jos kohde ei natsaa, niin silloin ei kyllä natsaa sitten ollenkaan... Voisko olla jotenkin näin? Mutta hellyyttä ei saa unohtaa, vaikka välillä koviakin otteita "joutuisikin" käyttämään:DD
Oikein mistä puhuu :) aikas moni on eronnut sen takia
Ainoa et ole KOSKAAN nymfomaanille! Hänelle ei riitä mikään, et sinäkään ap mutta eihän hän sitä sinulle kerro.
Nii juuri
Tai arvostaisit, jos sulla olisi sellainen.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Hyperseksuaalisuus
Tosimies tyydyttää naisensa, nymfoa ei voi tyydyttää. Monipuolinen ja usein toistuva seksi ei onneksi kuitenkaan ole sama asia kuin nymfomania.
Se on riippuvuus siinä missä muutkin riippuvuudet.En nyt tarkota rintoja.
Kukapa ei olisi koukussa ;D
Ei huono koukku!
On naisia, jotka rakastaa seksiä, kun oma nautinto ajaa toimintaa, nauttii siitä itsensä vuoksi, ja tuollainen nainen ei rakastu, hän ei tiedä mitä on rakastaa, koska oma tyydytys on osa minäkuvaa ja itseä. Orgasmit tekevät naisen eläväksi ja se miten ne saa, sillä ei ole väliä. Kumppani kuin kummopani kelpaa, kunhan nainen saa orgasminsa. Nymfon orgasmit ovat paikallisia, tuntuvat vain siellä. Ilmiönä tuo itsekeskeisyys on nymfomaniaa.
On naisia, jotka rakastaa yhtä ainoaa ja oikeaa miestään niin, että haluaa rakastella usein, he nauttivat, kun mies nauttii hänestä, ja naisen orgasmit ovat naiselle lahja ja tyydytys siitä, että mies rakastaa häntä ja haluaa antaa naiselle tuon nautinnon. Rakastuneen naisen orgasmit lujittavat suhdetta ja nainen ei halua toista miestä, vaan rakastaa loppuun asti miestä, joka häntä rakastaa. Mieheni on parhaimmillaan antanut yhden rakastelukerran aikana minulle kahdeksan orgasmia. Olemme olleet naimisissa parikymmentä vuotta..
Sitten...rakastuneen naisen orgasmit ovat kokovartalo-orgasmeja. Mieheni nauttii omasta nymfomaanistaan. Hymyssäsuin.
Aijai, sullakin tuo ongelma. Et tunne olevasi mies johtuen taustastasi. Yliseksuaslinen nainen katsoo liikaa pornoa, eikä tiedä miten saisi hillittömän himotuksen laantumaan...joten ikävä sanoa, mut kuka vain kelepaa.
kertokaa millaisista naisista tulee nymfoja? raiskatuista? niillä joilla huono isäsuhde? millaisista?oonluullut että jotenki epänormitytöistä epänormiperheistä
Voiko miehen raiskata? Oon ihan viittä vaille tekemässä niin...
Eih... :D Kuulosti niin pahalta - mutta TOTTA!!! :<3
Onnistuu kun tarpeeksi yrittää;DD