Suomalaiset au pairit

Miten ne perheet kehtaavat edes lähettää tuollaisia 12v tasolla olevia ääliöitä ulkomaille levittämään "suomikuvaa"?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen aivan samaa mieltä. Järkyttävää katseltavaa. Suomi pissis-kulttuuri oikein kukoistaa.
LA on tuttu paikka, joten hämilläni olen tuota hömpötystä katsonut.
Mistä ihmeestä nämä likat on oikein löydetty?! Mikä Yleä oikein vaivaa nykyään, kun ohjelmien taso on aivan tasoton ja ala-arvoinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pisaonroskaa kirjoitti:

Miten ne perheet kehtaavat edes lähettää tuollaisia 12v tasolla olevia ääliöitä ulkomaille levittämään "suomikuvaa"?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu