Nykyauto, alhainen nopeusrajoitus, nykyauto, nykyauto.
Palstapelle.
25
75
Vastaukset
- onko_vai_ei
Palstapelle "autoilija" arto "nopeusrajoitus, nykyauto," mietteet on varmaan kuulla ennenkin, vai onko?
- jjgfddrrtt
homo perse !
Palstapellelle ja nastapellelle on rajoitukset liian suuret, mutta meille normaaleille rajoitukset ovat liian pienet ne pitää päivittää että motarilla saisi ajaa 150km/h
- autoiIija
Myös pakettiautoilla vähintään 140kmh.
- oletha.pelle
autoilija kirjoitti:
Palstapellelle ja nastapellelle on rajoitukset liian suuret, mutta meille normaaleille rajoitukset ovat liian pienet ne pitää päivittää että motarilla saisi ajaa 150km/h
Eihän sinun pellen Plasto-Volvo kulje juoksuvauhtia lujempaa. Sinä olet normaalista erittäin kaukana, olethan palstapelle.
Osasi palstapelle kirjoittaa jotain oikein se on liian alhaiset nopeusrajoitukset ja nyky autot ovat nyky autoja
- pelle.mikä.pelle
Just niin, vakipelle on vakipelle "autoilija", ei siit pääse mihinkään.
- tosi.pelle
On pelle ei voi mitään pelle on pelle vai onko on on on kai vai onko on se.
- pelle.se.lienee
Nykyauto plastovolvo nopeusrajoitus nykyauto palstapelle "autoilija" on tosipelle.
- tosi.pelle.on
Näin on pelle on aina palstapelle vai onko on on vai mitä on pelle on se mitä on on on on.
- oikein.pelle
On Se pelle pelle Se on.
- tosi.pelle
On Se pelle pelle Se on onhan vai onko on.
- hyvin.menee
Juurikin noin.
- seuraava.potilas
Palstapelle muuttanut käytäntöä, vaihteeksi nastarenkaista pelle uikuttaa, niinkuin niistä ei olisi tarpeeksi uikutettu.
- Siiv.Ari
Penis.
- lobotomia.käyttöön
Sinänsä ihan napakka kommentti, mutta ei liity mitenkään liikenteeseen.
- seuraava.potilas
Taas on pellen nykyauto, nykyauto, kas kun ei Plasto-Volvo välillä.
- sekin.vielä
Ja alhainen nopeusrajoitus, niinpä tietenkin.
- wwwwwwwwwwww
???
- seuraava.potilas
On se sekopääpelle.
- on.se.tosi-idiootti
En ole eläissäni nähnyt yhtä tyhmää idioottia, olen sentään monenlaisia viheltäjiä nähnyt mutta palstapelle on ainutlaatuinen idiootti.
- kansanpelle
Pelletellään nyt oikein urakalla Hih...
- nastat.Plastossa
Nykyauto on taas taas pellen "tavaramerkki". Saikohan se uuden Plasto-Volvon missä on nastarenkaat.
- on.se.nykyauto
Niin on, nykyauto, nykyauto, nopeusrajoitus, nykyauto, nykyauto, jne......
Kyllä se tuplapalstapellen tittelin ansaitsee. - pelle.mikä.pelle
on.se.nykyauto kirjoitti:
Niin on, nykyauto, nykyauto, nopeusrajoitus, nykyauto, nykyauto, jne......
Kyllä se tuplapalstapellen tittelin ansaitsee.Ja sama mantra jatkuu, nykyauto, nopeusrajoitus, uusavuton, nykyauto, nopeusrajoitus, uusavuton, voi vittu mukä pelle se pn.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251278
- 95932
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89924Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25877Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat293770- 95748
- 34648
- 109646
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50581Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet131568