Mulla on ikävä sua mies.

Mä rakastan sua tosi paljon. Ilman sua elämä ei tunnu miltää. Toivoisinkin et kohdattaisiin pian. Silloin päästäisiin uuden elämän alkuun, yhdessä. Kaikkea on ollut tässä matkan varrella, mutta niistä on selvitty. Eikö vain? Matka ei ole ollut helppo vaan aika vaikea ja kolmas kerta sen toden sanoo. Vai mitä?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Samankaltainen tilanne täällä. Kolmas kerta? Siis sinulla? Minulla se olisi vasta toinen kerta.

Kertoisitko, missä olemme tutustuneet, niin voisin vähän paremmin arvioida, onko viestisi minulle?

Naista ikävöin...

Äänestä
  • En varmaan ole tuo tyttö. Laivalla kohdatiin kunnolla ja mten koulussa...

    Äänestä

  • Siis muuten.

    Äänestä

  • Et ole. Laivalla kohtasin naisen kylläkin, mutta siitä on aikaa jo kolme vuotta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yxvaan18 kirjoitti:

Mä rakastan sua tosi paljon. Ilman sua elämä ei tunnu miltää. Toivoisinkin et kohdattaisiin pian. Silloin päästäisiin uuden elämän alkuun, yhdessä. Kaikkea on ollut tässä matkan varrella, mutta niistä on selvitty. Eikö vain? Matka ei ole ollut helppo vaan aika vaikea ja kolmas kerta sen toden sanoo. Vai mitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu