Tekeekö Soini taas oharit hallituksesta

jos mukaan kysytään, siellä voi vaikuttaa ja joutua vastuuseen.

Nyky johtava puolueet länsi-Ukrainan kaappaajien puolella ja onko enää kun siellä päätetään natsien puolella taistelleiden maineen palautusta ja kommintipuolueen kieltämistä kuin meillä aikanaan.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kato qu jos Soini ei tälläkään kerralla mene hallitukseen niin ensi vaaleissa persulit on taas pienpuolue :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Abraham kirjoitti:

jos mukaan kysytään, siellä voi vaikuttaa ja joutua vastuuseen.

Nyky johtava puolueet länsi-Ukrainan kaappaajien puolella ja onko enää kun siellä päätetään natsien puolella taistelleiden maineen palautusta ja kommintipuolueen kieltämistä kuin meillä aikanaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu