Mitään ei vielä ole menetetty, vaan tilanne on ihan normaali tasaisessa sarjassa. Jompi kumpihan sitä johtaa tässä vaiheessa yhdellä voitolla.
Ensi pelissä pitää fokus olla muualla kuin kovaa ottaminen sääntöjen vastaisesti. Pysytään kentällä, ei jäädä jälkeen ja tehdään fiksusti maalit. Ei toi Iirokaan mitenkään ole vakuuttanut.
Tuomas Tarkkia ei voi syyttää kaikista maaleista, neljästä maalista kolme oli ylivoimalla tehtyjä. Lisäksi puolustus oli jossain muualla kuin oikealla paikalla tai sitten ainakin tekemässä jotain muuta kuin puolustusta pitämässä yllä!
Sarja on vasta 2-1 Kärpille
SynergiaA3katsomo
0
81
Luetuimmat keskustelut
- 2342027
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601184- 201035
- 38719
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125706Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤225668Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa202610- 51465
- 38438
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42422