koska me ollaan yhdessä ?

päivämäärä ja vuosi jne.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sitten kun nielet ylpeytesi ja otat yhteyttä minuun! Siitä heti tunnin päästä ollaan yhdessä.

Äänestä
  • miten tämä tapahtuu , tämä ylpeyden nieleminen ja miten se minussa ilmenee ?

    Äänestä

  • tämätäältätähän kirjoitti:

    miten tämä tapahtuu , tämä ylpeyden nieleminen ja miten se minussa ilmenee ?

    Laitat vaikka viestiä

    Äänestä

Juurihan kyselit voitko tulla yllätyskäynnille... Juuri sinä päivänä!

Äänestä

8.8.2080

Äänestä

Joko 23.12. 2017 tai 30.12.2027

Äänestä

Ei me tulla olemaan yhdessä me tullaan vain naiskentelemahan.

Äänestä
  • pah ja pyh ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämätäältätähän kirjoitti:

päivämäärä ja vuosi jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu