Masterini haluaisi nähdä minut imemään muita tai muiden miesten panemaan minua. Onkohan Keski-Suomessa glory hole tai dogging paikkoja tällaiseen tarkoitukseen?
glory hole tai dogging Keski-suomessa
Montygirl
4
1214
Vastaukset
- dogging
ankeriasjärventie...
- tuoltatietoa
www.doggarit.blogspot.fi
- Doggarit
Dogging paikat hakusessa myös täällä 014 alueelta, 30 v pari kyselee. Vinkkejä, parhaan vinkin antaja pääsee mukaan ;)
- glorypari
Juuri tällainen gloryhole olisi itselläkin hakusessa. Olisi kiihottavaa, mutta silti niin turvallista, kun ei tarvitsisi nähdä kuka seinän toisella puolin häärää. :D Saisi ihan anonyymisti toteuttaa fantasioita ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1622569Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658