Kiljua kansalle

Sitten kun perussuomalaisista tulee suomen suurin puolue niin kiljusta tulee suomen uusi kansallisjuoma.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja kun persut ovatten täystyydytetyt kiljusta huomaavat het että oli puolikäynyttä Timon
ja Jussien käyttämä kilju joka pakoittaa kannattajansa persuja puristain karkaamaan
persuntyhjennykselle lähimpään vesaikkoon jossa yhteen ääneen todetaan;ei kos-
kaan enää puolivalmista meille :)

Äänestä

Jytky tulee kuin varpusparvi pitkin pakopusikkoa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiljua kirjoitti:

Sitten kun perussuomalaisista tulee suomen suurin puolue niin kiljusta tulee suomen uusi kansallisjuoma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu