Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kokeiltiin kakkaleikkejä

...pienissä sievissä.

en tiiä muutako että viimeiseks kerraks ei tod. jää.


meiän yhteinen, likainen salaisuus.

<3
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onnittelut! Olen siirtynyt melkein kokonaan syömiseen. Peseminen on liian vaivalloista. Kakkabanaanimuffinssit pysyvät hyvänä pakkasessa, teen kerralla ison erän naisen kakasta.

Äänestä

sijat hoitoon!!

Äänestä
  • Missä sijat hoidetaan? Anna toisten leikkiä kakalla jos se heitä kiinnostaa, minuakin mutta vain fantasian tasolla. Naisena fantasioin kinkystä metsurista joka tekisi temput ;)

    Äänestä

Minä teen kakasta kuorrutuksen muffinssien päälle.Eräs tuttu on välillä kakkaamassa tarjottimelle,
siitä sitten pyöritellään kakkapullia.Ainakin vuorokautta ennen kakkaleikkejä,on tärkeää
syödä sopivasti kuituja.Sellaisesta kakasta tulee parasta kakkaleikki-kakkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yönahma kirjoitti:

...pienissä sievissä.

en tiiä muutako että viimeiseks kerraks ei tod. jää.


meiän yhteinen, likainen salaisuus.

<3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu