Joku katkero mies selkeesti vauhdissa

mahdollisuutesi kirjoitus, sain erityisesti pienen naurunpurskahduksen aikaan minussa. Nyt unille. Öitä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mutta eikös se ole hyvä asia jos hän sai sinut huvittumaan? Nauruhan pidentää ikää. Kannattaa yrittää olla katkeroitumatta itse kukin ja välttää toisten syyttelyä, sillä se ei johda mihinkään. Ei sillä että itse osaisin aina niin elää, mutta parhaan mukaan kaikkien pitäisi se muistaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onkokivatuhota kirjoitti:

mahdollisuutesi kirjoitus, sain erityisesti pienen naurunpurskahduksen aikaan minussa. Nyt unille. Öitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu