Näyttää et markkinoille on tullut uusi kusettaja joka myy tavaraa kertomatta niiden kuntoa. Herra MUSTAJOKI KRISTIAN.
Hän jättää tarkoituksellisesti kertomatta Ramirentin tavaroiden kunnon. kaikki mitä sieltä ihmiset huutaa on käytöstä poistettuja, koska ne on täysin romuja.
Ihmiset olkaa varovaisia koska toinen asia et todennäköisesti hän itse korottaa huutoja.
UUSI KUSETTAJA
6
185
Vastaukset
- huutelia
Pitäskö käyvä kattoos ennenku huutelee.............. en tiijä.....
- tarkastajat
Nyt on varmistettu, et kyllä kauppaa ihan tosiaan paskatavaraa.!!!
- Opiksi
VAROKAA ihmiset oikeesti, näitä Mustajoen kauppaamia Ramirentin tavaroita.
Tosiaan ne on aivan romuja. Tai älkää huutako ennenkuin olette varmistaneet koneiden kunnon. Toivottavasti ostajaksi osuu oikein Äkäinen herra, joka vähän poikaa kouluttaa. - pepepepepepepep
Mikko Sinkkonen FI7157002020021950. Rahat saatuaan yhteydenpito loppui kuin seinään. Rikosilmoitus tehty. Tehkää kaikki muutkin, niin saadaan kaveri vastuuseen teoistaan. Vankila odottaa. Muut huijatut ottakaa yhteyttä [email protected].
- Järki123
Muista että nimekseen voi kertoa vaikka Aku Ankka kunhan tilinumero on oikein, rahat löytää silloin perille. Toki typerä huijari huijaa ihan omalla nimellään.
- postineiti
Saako Aku Ankalle avattua tilin ? Eikös maksussa täydy näkyä saajan nimi ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata401440Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.981365Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l2971280- 1091115
- 191061
- 651048
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva161029- 711012
Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f176878Vihdoinkin lavatansseja tv:ssä - Juhannuksena tanssitaan, bändeinä Yölintu ja Komiat!
Jes, vihdoinkin lavatansseja taas televisiossa! Keskikesän juhlaa vietetään tänä juhannuksena Tuuloksen Kapakanmäellä ju18841