Skoda on harmi ja johtaa petokseen

Näin se uusikin Skoda on vain harmi, joka yritetään saada väkisin paaliin. Onneksi petosyritys päätyi videolle ja skodistille vielä lisää harmia ja nöyryytystä. Skoda = iso harmi. Säälittävä itäauto

https://www.youtube.com/watch?v=bifExgZW7k0
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Säälittävää ajanvietettä trolli-pololla.

Äänestä

Helpommalla saa siasta hieromalla koiran kuin Skodasta auton.

Äänestä

harmi,harmi,harmi

Äänestä

ups

Äänestä

Hajosko jakopää vai?

Äänestä

Monet myy skodansa venäjälle pilkkahintaan, kun täällä ei enää saa kaupaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pleeeleee kirjoitti:

Näin se uusikin Skoda on vain harmi, joka yritetään saada väkisin paaliin. Onneksi petosyritys päätyi videolle ja skodistille vielä lisää harmia ja nöyryytystä. Skoda = iso harmi. Säälittävä itäauto

https://www.youtube.com/watch?v=bifExgZW7k0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu