Äänestämme Haglundia sillä hän

kertoi olevansa suuri Venäjän ystävä, ja opiskelleensa jopa venäjää. Me RKP:set olemme myös Venäjän ystäviä, joita fennot taas eivät ole.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

RKP on käynyt salaisia neuvotteluja Venäjän kanssa Ahvenanmaan vuokraamisesta 50 vuodeksi. Tämä on salaista tietoa jota ei saa levitellä!!

Äänestä

Muista hymiö, kun harjoitat sarkasmia. Muuten typerät ja svekot voivat ottaa kirjoituksesi tosissaan. ;-)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sfp kirjoitti:

kertoi olevansa suuri Venäjän ystävä, ja opiskelleensa jopa venäjää. Me RKP:set olemme myös Venäjän ystäviä, joita fennot taas eivät ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu