on paljon maahanmuuttokriittisiä ehdokkaita vaaleissa, tämä on kyllä käynyt ilmi. Ja eihän se mikään ihme ole, sillä juuri tavalliset demari-duunarit ovat kovia maahanmuuton vastustajia.
Viherpunikit ovat pahasti tappiolla.
Viherpunikit ovat pahasti tappiolla.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mahtaa punikkeja vituttaa...hehehehehee
Myös Heinäluoma on yksi heistä, tiedän.
AIKANAAN ALETTIIN TUODA SOMALEITA JA NYT HOMOJA, MIKÄ ON NIIDEN TULON TYÖPERÄINEN PERUSTE, keksiikö joku?
MAMUTTAJIEN PÄÄLEHTI KERTOO, ETTÄ KUKKAHATUT UHKAAVAT RAHDATA HOMOJA SUOMEEN KREMLISTÄ http://www.hs.fi/ulkomaat/a1428630793608 Venäjän seksuaali- ja sukupuolivähemmistöjen kiristyvä tilanne näkyy turvapaikanhaussa Suomeen ja hakijoiden määrän kasvun on syytä varautua.
Näin todetaan Maahanmuuttoviraston perjantaina julkaisemassa teemaraportissa Seksuaali- ja sukupuolivähemmistöjen nykytilanne Venäjällä. Raporttia varten on käyty läpi turvapaikanhakijoiden puhuttelupöytäkirjoja, joissa teema on noussut yhdeksi yleisimmin esiintyvistä turvapaikanhakuperusteista.
Kännissä ollut Janajev kaappasi hetkeksi vallan Gorbatshovilta 1991 sattumalta samaan aikaan kun Aeroflot alkoi massiivisesti lenättää somaleita Mogadishusta Moskovaan. Somaleilla oli dollareita, koska he olivat diktaattori Siad Barren kätyreitä eikä maamiessomalilla taviksella ole dollareita kehitysmaissa, diktatuurin tukijoilla on. Niiden oli paettava. Aeroflot tyhjensi somalit dollareista
ja Janajev heitti ne suomalaisten veronmaksajien elätettäväksi ja kuikkahatut ja kukkahatut ottivat ne tänne sossuun. VENÄJÄLLÄ ON SIIS KOKEMUSTA SOMALIEN JA PIAN MYÖS HOMOJEN ULOSTAMISESTA SUOMEEN. Patriootti Kari Suomalainen paljasti juonen piirtämällä siitä ja MAMUTTAJIEN PÄÄLEHTI HESARI POTKI KARIN PELLOLLE, potki sinä Hesarin tilaus. Kari oli piirtänyt yli 7000 kuvaa Hesariin, kun hänet potkittiin ulos. Kari kertoo, miten Venäjä ulosti dollareista tyhjennetyt somalit Suomeen, HUOMATKAA KUVAN TEKSTI JOSSA ILMENEE ELIITTISOMALIEN VARAKKUUS (katsokaa myös RKP-läisen kuvaa ja kylttiä) http://tinypic.com/view.php?pic=dxxpnb&s=5#.VSeXcunyVgV