Keskustan verkot on vesillä

Tässä yksi niistä.http://www.proagria.fi/sisalto/koko-proagrian-yhteystiedot-3304.Valitettavasti pienituloiset maalaiset ovat niitä muikkuja joita pyydetään ja paistetaan rasvaisessa ja suolaisessa pätsissä kysymättä mitään heidän tulevaisuudestaan.
162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuten voimme huomata niin sensuurin puolelle meni taas. Kepulaiset ovat erittäin ujoja julkisuudessa. Tekevät kolttoset salassa eikä päästä sivullisia samaan tupaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämäonmenoa kirjoitti:

Tässä yksi niistä.http://www.proagria.fi/sisalto/koko-proagrian-yhteystiedot-3304.Valitettavasti pienituloiset maalaiset ovat niitä muikkuja joita pyydetään ja paistetaan rasvaisessa ja suolaisessa pätsissä kysymättä mitään heidän tulevaisuudestaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu