Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tirkistelyä Stadissa

Moi

Missäpäin olisi hyvä tirkistelypaikka - haluaisin katsella kun parit panee parastaan...

Onko sinun naapurissa vapaamielinen pari joka aina unohtaa verhot?
2195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Kohta se on nimittäin kesä ja voi vapaasti paneskella luonnossa.Kiihottaa ihan sairaan paljon jos joku vaikka sattuu näkemään.

Äänestä
  • Odotan innolla kun saan tulla tsiigaamaan teitä ;-)

    Äänestä

Mulla on vastapäätä katua nainen joka ei oikeen muista sulkea vehoja - kiva niin. No nyt sillä on nähtävästi ujompi kundi joka vetää verhot eteen kun jotain on tapahtumassa...

Voi kun saisi olla kärpäsenä katossa siellä...

Äänestä

Kakki rannat ovat loistaviapaikkoja löytää häässiviä pareja - kuuma kesäilta niin kaislikosa suhisee...

Äänestä

Autossa nussivia salapareja on kiva katsella .

Äänestä
  • Moi missä sinä käyt katselemassa näitä salapareja?

    Äänestä

  • Syrjäiset pysäköinti alueet ja rauhalliset metsätiet tosin täytyy mennä vantaan tai espoon puolelle.

    Äänestä

  • Mikä on paras paikka - ja milloin?

    Äänestä

  • ON pieni liike missä myydään alusasuja ym. Kun vien nuorelle miehelle seuraavaa kokoa uikkareista ja näen munan pystyssä, niin housut kastuu viiskyppiseltä. On kiva katsella 15-20cm kovaa nuorta juhla kunnossa. Saa siinä hiplata kun kädellä koskee ja että hyvin istuu, vaikka edestäkin käsi käy puristellen. Katsellut kun runkannut spermat pitkin peilejä.

    Äänestä

  • Wau - kerropas minne tule ostamaan uudet uikkarit ;-)

    Äänestä

Mulla on kulma ikkunat naapuriin.Olen kuuskyt ja ruvennut katselee kun nuori poika muutti sinne.Sillä ei verhoja, iltasinkun tulee juo viiniä ja alasti runkkaa. Kyl kiihottaa.

Äänestä
  • Onko teitoinen siitä että sinä katsleet? Oletko muuten N vai M?

    Äänestä

Siellä on kivaa säätä luvassa tänään - joku pari joka kaipaa tirkistelijää???

Voin ja haluan tulla.

Äänestä
  • Voisimme lähtä tänään ulos ajelulle... suunta vois olla stadin länsipuolella jossain joku rauhallinen mesta. Onko ehdotuksia?

    Äänestä

  • Vieläkö "tarjous" on voimassa?

    Äänestä

  • LIsäsin pari kohdetta jossa ollaan oltu ;-)

    Äänestä

  • N46M50 kirjoitti:

    LIsäsin pari kohdetta jossa ollaan oltu ;-)

    Oletteko doggingia harrastaneet vai vaan panneet esitellen?

    Äänestä

  • Ollaan oltu sillälailla että olaan sovittu yhden tai kahden kundin kanssa että ne tulevat mukaan katselemaan. Jos mun mies pitää tilanteestä hän on anatanut niitten tulla siihen lähellä meitä, ja ollaan kosketeltu ja sillei.
    Tuntuu valtaislata kun kolme paria koskettelee samalla...
    Ei olla annettu panna - ainakaan viellä

    Äänestä

Uusi paikka: Kulosaaren silta.

Äänestä

Moikka pervot!

Minä haluaisin katsella kun nainen riisuutuu – vain katsella, ei koskea muuta kun ehkä itseäni.
Oletko sinä se exhibitionisti joka sytyt kuumista katseista?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


WatchMen kirjoitti:

Moi

Missäpäin olisi hyvä tirkistelypaikka - haluaisin katsella kun parit panee parastaan...

Onko sinun naapurissa vapaamielinen pari joka aina unohtaa verhot?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu