Moro olen 26 vuotias mies painan 170 kg ja tarkoitus olisi lihottaa itseni 200 - 220 kiloon mutta jostain syystä paino ei nouse. kerran kävin 205 kilossa mutta paino laski 35 kg. mitä pitäisi tehdä että paino nousisi. Läski soosia kolme kertaa päivässä.
ON KIVAA OLLA LIHAVA
9
240
Vastaukset
- personaltrainer
Moi. Jos haluat, niin minä voin auttaa sinua tuossa asiassa. Laita viestiä niin voimme keskustella kyseisestä asiasta ja vaihtaa yhteystiedot.
- M-------
Isomaha, entä sitten, kun sairastut? Tuolla menolla et elä pitkään...
- lihavista_pitävä_mies
Hei Isomaha :)
Laita meiliä > [email protected] tai KIK = ch1li - laiheliiniolen
onnea sulle jatkossakin..
- kiimainenNainen
pidän lihavista miehistä ;))) mutta nyt oot turhan laiha... pitäis lihoo 30kg nii sit olis hyvä!!
- Taxpayer-
Se tässä ärsyttää, kun teidänkaltaisenne tulevat monisairaat tulette niin kalliiksi meille veronmaksajille.
- juu88
Eehei veikkonen, entäs jos polvet pettää. ja hengästyt helposti. minä taidan vähentää ruoka- annosta. iltasyömiset pois.( olen55vuotias ja painan 112kg) vituttaa. c"/
- Lihava24
Hei olen 23 v nainen lihotin itseäni 4 vuodessa 75 kilosta 140 kiloon söin viimeisellä 11 bikmäk ateriaa peräkkäin ja kaksi lautasella läskisoosia. Katsokaa LAYLA BBW niin olen saman lainen. Siivoaminen ei onnistu koska siinä lähtee kiloja .
- Anonyymi
Joo läskit on kivat painan 168kg paino kävi mulla
210kg sitten lahiduin 36 kg syön 10 000 kcl
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun513515Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si1042276Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5892241Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei192006- 201638
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431628KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar711586Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1351481- 281436
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?911390