Frii kanava 22:20, katsellaanpas kuinka thaitytöt etsivät länkkäreitä avioliittoon, tai minä ainakin katson.
" Poikaystäväni on seksituristi "
taatontalo
25<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Ollaan kolme vähän päälle kolmekymppistä jamppaa ja lähdössä ensimmäistä kertaa Pattayalle. Googletin " ostettua rakkautta " ja siellä oli iltiksen tekemä juttu Pattayan tiimoilta. Yhtä tyttöbaaria koko Pattis, saapa nähdä, kuinka selvitään reissusta. Kunto ainakin kohdallaan, ollaan sporttisia kavereita, ja rahaakin kai riittävästi, tai sitten ei.
Kovasti tuntuu olevan kysyntää ulkomaalaisille miehille, ainakin dokkarista päätellen. Kieliongelma on hankala, mutta onhan se rakkauden kieli kansainvälinen, ei tule riitaa kun ei pysty keskustelemaan, heh.
Eipä kovin kummoisen näköisiä tytsyjä, hohoijaa.
Ensimmäistä kertaa ja luulet tietäväsi että pattaya on yhtä tyttöbaaria. Olet lukenut liikaa Amalian sepustuksia.
Toivottavasti pojuilla on kuitenkin jokaisella omat huoneet.
100€/vrk riittää. Vähemmälläkin pärjää nippa nappa. Kyllähän on hemmoja jotka kituutelee 20€vrk ilman seuraa.
Enkkani (ei Pattayalla) on 4 e vrk kuukauden ajan. 2 lämmintä ateriaa päivässä ja hedelmiä plus vedet. Toinen enkkani on 9000 e kuukaudessa Pattayalla. Sisälsi nestepitoisen ruokavalion runsaassa naisseurassa.
Kaikki eivät välttämättä baarityttöjen seuraa kaipaa, kun sieltä löytyy muunlaistakin seuraa.
Palstan miesten kirjoituksista päätellen olen ymmärtänyt, että tytöt siellä puhuvat toooosi hyvää englantia. Ei ainakaan dokumentissa mukana olleet kieltä hallinneet, hyvä että mamma auttoi reppanoita.
Joko taas puuhhuh, koska ja kuka tekis saman turkista kreikasta tai vaikka gambiasta... Boring!
Käsittääkseni sadat tuhannet suomalaiset naiset hakevat seuraa netissä niin suomalaisilta kuin ulkolaisiltakin palstoilta. Näin kertovat tilastot. Naiseni on seksituristi ohjelma on helposti hoidettu samalla teemalla.
Tässä mielenkiintoisempi ohjelma:
https://www.youtube.com/watch?v=FpWKl9bQ_AE
https://www.youtube.com/watch?v=qQPhnY3qpcU
Perehdytysjakso
Naiset käyvät tuolla seksilomalla ja miehet thaikuissa, tasan menee puntit.
Ihan yhtä typerää touhua kuin Thaikuissakin, sitä samaa shittiä, niin naiset kuin miehetkin harrastavat seksiturismia, ja jos tykkää, niin siitä vaan.
Käyttäkää siellä Gambiassa gamppihamppejanne, älkää tuoko niitä tänne !
Thai sentään ottaa vastuun koko aviomiehen suvusta, nuo tuo vaan oman sukunsa tänne sossuun.
Katso sinä vain sitä ohjelmaa, olethan isomahainen ja ruma suomalaisukko, jota ei oikeat naiset huoli : D
Parasta oli baarityttöjen kissatappelu ja toiseksi parasta ne upeat ulkomaalaiset aviomiehet. " Rakkautta ei ole ilman rahaa ", kuten mamasan sanoi. Nyt vaan rahamiehet liikkeelle ja vaimoa hakemaan, baarit täynnä tyttöjä, tosin yhtään kaunista ei tuossa dokkarissa näkynyt. Mutta sisäinen kauneus on tärkeintä, eikös sitä niin sanota.
Hulluilla on halvat huvit. Olet varmaan niitä tyyppejä jotka luulee Seppo Taalasmaata talonmieheksi ja menet kysymään Jukka Puotilalta lääkärin neuvoja lähikaupassa?
Nämä formaatit on luotu ruokkimaan heikkopäisten stereotypioita ja niistä leikataan vain tätä palvelevat osiot julkaistavaksi. Häiriintyneiden ihmisten elämälle nauraminen saa sitten luuserit tuntemaan oman elämänsä paremmaksi hetken aikaa. Säälittäviä olette.
Miksi luulet että tähänkin formaattiin on valkattu rumimmat mahdolliset mummot?
https://www.youtube.com/watch?v=qQPhnY3qpcU
Mikä kohta tuosta ohjelmasta on sinun lempikohtasi jolle nauraa hekotit kuin vähämielinen?
Vitun luuseri.
Olikos ne häiriintyneitä tyttöjä, voi kauhia, luulin ihan, että ovat niitä korkeakoulutettuja tyttöjä. Heitä kun siellä vilisee kuin villkkilässä kissoja. Katsos kun kaikilla on erilainen huumori, sä et sitä vaan ymmärrä. Kai sitä telkkariohjelmalle nauraa saa, jos kerta naurattaa, hehe hehe hehe. Sinun linkkisi dokkarin olen nähnyt aikoja sitten ja naurettavaa oli siinäkin yllin kyllin, lempikohtaa ei nyt muistu mieleen.
Oli kyllä karsean näköisiä ilotyttöjä, noita en panisi ilmaiseksikaan.
Että minä ottaisin kouluttamattoman, kielitaidottoman naisen Pattayalta, pitäisi minulle maksaa melkoinen summa. Panoreissuilla ei ole väliä kouluilla eikä kielitaidoilla, mutta vaimoksi en voi kuvitellakaan.
Itsensä myyminen on pahinta, mitä itselleen voi tehdä, sen alemmaksi ei voi enää vajota, näin se vaan on. En pysty kunnioittamaan itseään myyvää naista, oli kuinka mukava ja kaunis tahansa, ei ei. Ai niin, mutta eihän Pattayalla sellaista tapahdukaan, perhetytöt ne siellä vaan kutsuskelevat miehia juomaan ja juttelemaan, rallienkku riittää hyvin keskusteluihin, ja ne ovatkin sivuseikka.
Millä tavalla mainitsemasi koulutus näkyy keskiverto suomalaisessa naisessa? Esimerkiksi työttömässä 27 vuotiaassa lukion käyneessä suomalaisessa naisessa? Minä en ole havainnut että olisivat jotenkin erityisen fiksuja verrattuna vaikka vaan peruskoulun käyneeseen elämää nähneeseen thaisiskoon.
Ihmisen perusluonne ja asenne ja olemus on minusta paljon tärkeämpiä kuin joku koulutus.
Kielitaidon oppii kuka vaan joka sitä tahtoo. Se on valintakysymys. Akateeminen elämää kokematon suomalainen nainen voi olla äärimmäisen ärsyttävä. Kuten exäni.
Pannaan me poijaaat vaan, tytöt antavat pimpsaa auliisti, mitä sitä poikamies muutakaan lomalla tarvitsee, tai no, vähän ryyppyä silloin tällöin .Siinä se on koko totuus. Ihan sama onko tytöt käyneet edes peruskoulua, väliäkö hällä, pimpsa kelpaa meille, sivistys on toisarvoinen, eikä sitä voi panna.
Minun tyttöystäväni on baarityttö, ei haittaa, elättää lapsensa ja koko klaanin. Kun minä olen Suomessa niin tehköön ihan mitä vaan, oma on asiansa. On alkanut vinkua naimisiinmenoa, mutta ei onnistu, ainakaan minun kanssani. Minulla on täällä oma rakas, mutta reissussa sitten on sekstailen baaripimun kanssa, en tykkää hänen ripustautumisestaan. Täytynee pistää seuraavalla kerralla stoppi hommalle. Saatte haukkua vapaasti, siitä vaan.