Alla SFPare upp till kamp.

Idag är sista förhandsröstningsdagen.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Praktiskt när man inte behöver trängas på valdagen,nu kan man sköta röstningen i samband med ett vanligt butik eller biblioteksbesök.

Äänestä
  • Jag har gjort min plikt,röstat på min noggrant utvalda kandidat..nu hoppas jag att många andra är av samma åsikt.

    Äänestä

  • röstaren kirjoitti:

    Jag har gjort min plikt,röstat på min noggrant utvalda kandidat..nu hoppas jag att många andra är av samma åsikt.

    Nu gäller det bara att hoppas på det bästa.

    Äänestä

  • röstaren kirjoitti:

    Jag har gjort min plikt,röstat på min noggrant utvalda kandidat..nu hoppas jag att många andra är av samma åsikt.

    Samma här och också resten av röstberättiga familjmedlemmar.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uppfrånsoffan kirjoitti:

Idag är sista förhandsröstningsdagen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu