Millainen palvelu? kannattaako käydä? onko kallis?
Vastaukset 6
- kytkin
Hei, kävitkö? Etsin itse juuri Konalasta tai läheltä korjaamoa. Kokemuksia?
- Anonyymi
Hintavahko paikka, vikakoodien luku ja syyn selvittäminen 100,-€. Monissa muissa paikoissa pärjännyt alle 50,-€ vastaavissa töissä. Palvelu kuitenkin ystävällistä ja asiallista, erityisplussaa että heillä puhelinpäivystys myös arki-iltaisin ja ajan huoltoon sai heti seuraavalle arkipäivälle.
- Anonyymi
Autonhuolto maksaa keskimäärin 260€ vikakoodin lukeminen Motonetissä 10€ jOS ON UUDEMPI AUTO KANNATTAA VIEDÄ LIIKKEESEEN HUOLTOON.
- Anonyymi
Kallis paikka, entinen Autopartner jossa konkurssin jälkeinen porukka hääräsi, myivät firman ja nyt virolaisilla. En suosittele.
- Anonyymi
Kallis ajan varaukseen vaikea päästä itsellä toisella korjaamolla 3 manes edullisempi
- Anonyymi
Ei ole kokemuksia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll251121Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän541108Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl515844- 50834
- 46745
- 37669
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30626Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan62624Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE182619Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘40597