tänne jtn. Mut oon päättänyt olla hiljaa - ettäs tiedät!
Koko ajan tekis mieli turista
N.päättäväinen
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Näköjään meillä on eri tilanne. Mun tekee nykyään aika harvoin mieli kirjoittaa tänne hänelle. Mun tekis kovasti mieli jutella hänelle itselleen, kertoa kaikesta mahdollisesta, ja kuulla myös hänen kertoilevan omia juttujaan.
Hih, olet varmaan tuoreeltaan ihastunut :D. Itsellä teki mieli kirjoitta silloin joka päivä ja monta aloitusta ja tehtailla galluppeja. Nykyään pärjää vähemmälläkin.
Hyvä. Sä oletkin tosi rasittava turhine juttuinesi.
kaikki täällä on yhtä turhia - sinäkin ainaisine vittuiluinesi. ihan yhtä turhaa itselläsi.
Oma tekstisikö olisi yhtään muita parempaa?
Munkin tekisi mieli turista, mut ei mulla oo aikaa. Hänelle pus !
;DDDD "N.päättäväiselle"...;O:O:O:O:O:O:O:O:D:D:D:D:D:D:D:. Kysymys kuuluu, mikä näistä "hymiöistä" on minun "hymiöni"? Luota vaistoosi ja ole päättäväinen:D
En aloittaja, veikkaisin silti että viimeinen:DDDDDDD
;O
Max kerta viikossa riittää :) Itsellä vieroittuminen käynnissä, se kerta viikossa palstailua siis, siitä on tarkoitus vähentää 2x kuukaudessa kunnes ei enää kiinnosta yhtään.
BULSETTIA EI TUU ONNISTUMAAN.VAIHDAT VAAN NIMIMERKKIÄ.TAI SITTEN KIRJOITAT MUUALLA.SÄ ET VOI ELÄÄ JOS ET SAA KIRJOITTAA TÄNNE.
Senkin tuppi...sormi!
Puhumalla (ja täällä netissä "sormettamalla?") ne asiat selviää.
Ettäs tiedät et ens kerralla nähdessä ei jää kosketukset hipomisiin, oot mun oon sun. Me.
koko ajan tekis mieli =D