Eva Wahlström NUDE

Kyllä Eva Wahlström on suomen seksikkäin nainen.
Niin seksikäs laji kuin nyrkkeily vielä.
http://www.katso.fi/starat/videot/article116036.html
147819
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

HAHAHA! Kun katsoo tämän sivun viestejä niin vaikuttaa että sitä on itse Wahlström kirjoittelemassa itsestään ellei poikaystävä.
Katsotaanpas faktat ja sen jälkeen voidaan taas jälleen kerran todeta median vääristävä voima.

mUISTETTAKOON kylmä fakta että Eva Wahlströmin nk. mainittua nyrkkeily-uraa ei voi vakavasti noteerata SILLÄ tuollainen laji kuin naisnyrkkeilyn kevytsarjalaisuus on yhtä kevyttä tavaraa kuin suopotkupallo!!! Sitäpaitsi naisnyrkkeilyn sarjan taso on niin mitättömän kehno aina eurooppaa saakka:) jos Wahlströmillä olisi eväitä elvistellä niin noin hepposessa lajissa täytyy olla vähintään maailmanmestari:) kysymys kuuluukin: onko Wahlström maailmanmestari, vastaus kuuluu EI! hän ei ole edes yltänyt korkkaamaan tuota mitättömintä kruunua Euroopan mestaruutta... kaikki johtuu vain siitä että nainen on vain suunsoittaja ja jalon kamppailu urheilun hyväksikäyttäjä...
hän on tehnyt asiasta pilaa ja itselleen mainosbluffin. Media maistuu ja mainoksen maku tuntuu hyvältä!

Onko media nyt sitten tyhmä johon uppoaa pajunköysi vai Wahlström itse...

Okei, pannaan sitten kaikki median syyksi mutta vain välillisesti.. sillä:

Miksi hemmetissä Wahlströmin on täytynyt valita mainosvälineekseen jalon kamppailu-urheilun tahraaminen ja sen siivellä ratsastelu. Olisi valinnut jonkun muun "trendikkäämmän" missä olisi voinut päteä vaikka fitness tai joku muu mutta ei jalo kamppailu-urheilua koska
sellaisella osa-alueella ovat ihmiset jotka suhtautuvat asiaan vakavuudella. Ja on ollut alusta alkaen itsestään selvyys että muijalla ei ole eväitä saavuttaa lajissa kirkkainta tähteä.

Wahlström pystyy antamaan vastusta vain kokoisilleen hauraille naisille tai pikkutytöille

Äänestä
  • Halutessan vetää tollasta pikkupaskiaista pataan vaikka unissaan!

    Äänestä

  • jopas on noloa kirjoitti:

    Halutessan vetää tollasta pikkupaskiaista pataan vaikka unissaan!

    Herää hei pahvi. Tänään on 6.päivä syyskuuta ja vuosi on 2010.

    Äänestä

  • ääliö öhö öhö kirjoitti:

    Herää hei pahvi. Tänään on 6.päivä syyskuuta ja vuosi on 2010.

    Katselin kun naiset nyrkkeili,taidan olla jotenkin vanhanaikainen.Minusta ei laji sovi. naisille,tuli jotenkin vastenmielinen olo.

    Äänestä

  • Väitän totuudeksi sitä pikku seikkaa että Evan kaltainen ammattilainen pieksee sut palasiks hikoilematta eli ei kannata soitella ennenkun oot ollut hänen kanssa kehässä :D

    Äänestä

  • Kerran kun kirjoitti:

    Katselin kun naiset nyrkkeili,taidan olla jotenkin vanhanaikainen.Minusta ei laji sovi. naisille,tuli jotenkin vastenmielinen olo.

    Kun nainen tyrmää toisen, siinä on jotain erittäin vastenmielistä.
    Mutta nyrkkeilynharrastajat nauttii sitä enemmän mitä enemmän
    tyrmäyksiä tulee. 70-luvun SM-kisoissa oli joka toisessa ottelussa
    toinen kontallaan. Nyt moni sen aikainen kävelee......jääköön sanomatta.
    Päähän kohdistettu lyönti tekee aina tuhoa,mutta sen vaikutus näkyy
    vasta vuosien kuluessa.

    Sinne lyödään missä on vikaa------ELI PÄÄHÄN.

    Äänestä

  • jopas on noloa kirjoitti:

    Halutessan vetää tollasta pikkupaskiaista pataan vaikka unissaan!

    SE on noloa,että muijan lärvi tulee vastaan jokaisessa mainoksessa. Suostuu näköjään mainostamaan melkein mitä vaan kun hinnasta sovitaan...

    Äänestä

  • kalapallo kirjoitti:

    Väitän totuudeksi sitä pikku seikkaa että Evan kaltainen ammattilainen pieksee sut palasiks hikoilematta eli ei kannata soitella ennenkun oot ollut hänen kanssa kehässä :D

    Eikös tää oo julkkisjuorupalsta, jolla nomenomaan saa sanoa ne mielipiteet???

    Äänestä

  • Dorka! kirjoitti:

    Eikös tää oo julkkisjuorupalsta, jolla nomenomaan saa sanoa ne mielipiteet???

    Sori, nimenomaan. Näppis kiukuttelee...

    Äänestä

  • jopas on noloa kirjoitti:

    Halutessan vetää tollasta pikkupaskiaista pataan vaikka unissaan!

    Sehän vasta noloa olisikin, että jos joku sanoo totuuden täällä palstalla niin tää nyrkkeilijä-ämmä tulis vetää turpiin sitä!!! ÄLY HOI!

    Äänestä

  • Miten minullakin on tunne, että itse kirjoittelee itsestään kehuja. Tai ei ehkä itse, mutta mies tai äiti vaikka...?

    Äänestä

  • jopas on noloa kirjoitti:

    Halutessan vetää tollasta pikkupaskiaista pataan vaikka unissaan!

    Äläpäs ole niin varma... ;)

    Äänestä

Kyllä naisten nyrkkeily on seksikästä ja naisnyrkkeilijät seksikkäitä.

Äänestä

Olen jo jonkunaikaa odottanutkin Suomen suurinta pudottaja ohjelmaa, missähän viipyy?
Jani on ainakin pulskistunut reippaasti, eli onko toiseksi vetäjäksi enää?

Ewa on kaunis nainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


silakka kirjoitti:

Kyllä Eva Wahlström on suomen seksikkäin nainen.
Niin seksikäs laji kuin nyrkkeily vielä.
http://www.katso.fi/starat/videot/article116036.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu