Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

aatami etsii eevaa

Kyseisessä ohjelmassa onkohan mies lääkitty itse jos olisin kahden nakunaisen seurassa alasti ois kyrpäni koko ajan pystyssä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mä mietin tota samaa. et miten pystyy olemaan ilman et alkaa seisoo miehellä.

Äänestä

Kyllä kai niillä seisookin 90 % ajasta, mut kuvaukset tehdään kiireesti, jos ei seiso. Miehillähän ei seiso ihan aina nakutyttöjenkään seurassa. Toinen mahdollisuus on, että on runkannut perusteellisesti ennen kuvauksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


arveluttava kirjoitti:

Kyseisessä ohjelmassa onkohan mies lääkitty itse jos olisin kahden nakunaisen seurassa alasti ois kyrpäni koko ajan pystyssä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu