persut täydessä paniikissa

saitista jo sen näkee. persut kirjoittelee paniikissa hyvin alatyylisiä kirjoituksia. persujen rajatilassa ja paniikista kertoo hyvin ne viestit missä hoetaan yhtä sanaa plörbs

14

<50

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Alcatelli

      Persutko kirjoittelevat ? Kyllä on persujen kirjoitukset olleet viikkoja vähissä, ja sekopäinen antipersu on spämmännyt paskallaan palstaa tukkoon. Halla-ahon_äänestäjäs tietysti siellä välissä, joka menee samaan kategoriaan asiallisuudessa kuin antipersunkin sekoilut.

      • oiuytdrfuiopuygft

        läski


      • jHIPHGE
        oiuytdrfuiopuygft kirjoitti:

        läski

        Haista vittu saatanan sika !


      • oiuytdrfuiopuygft
        jHIPHGE kirjoitti:

        Haista vittu saatanan sika !

        läski


      • Holoppas
        oiuytdrfuiopuygft kirjoitti:

        läski

        Hmmmmm. Yhtä älykäs olet kuin aloittajakin - siis sama ;)


      • oiuytdrfuiopuygft
        Holoppas kirjoitti:

        Hmmmmm. Yhtä älykäs olet kuin aloittajakin - siis sama ;)

        läski


      • Holoppas
        oiuytdrfuiopuygft kirjoitti:

        läski

        autistinen ääliö !


      • oiuytdrfuiopuygft
        Holoppas kirjoitti:

        autistinen ääliö !

        läski


    • eisoiniWätys

      Avaaja on täysin oikeassa. Perssutien paniikki näkyy jo tässäkin ketjussa. S e nyt vaan on niin että persuista syöksyy porukkaa pois ovista ja ikkunoista

      • Läskikö

        Mitenkäs se sitten tässä . . . . ??


    • Peruskansalainen

      Läski vei puheenjohtajien keskustelua, kuin porsaita lättiin.
      Erityisesti floppikeppi katsoi ylöspäin kuin pelastavaan jeesukseen!

      • floppihaluaahallitukseen

        Jep, floppikeppi tietää kun istuu galluptekijöiden kanssa saunassa, että Soinia kannattaa kehua ja nyökytellä hyväksyttävästi, eikä Sipilää, koska hänen kuplansa on kaikki jo nähnyt puhjenneen.

        Siis Soini on jo suurin ja kaunein ja sen ovat kokoomustaustaiset galluppien saunakaverit kertoneet floppikepille, vaikka virheellisiä galluppeja nyt on pakko syöttää.


      • No-voi-voi
        floppihaluaahallitukseen kirjoitti:

        Jep, floppikeppi tietää kun istuu galluptekijöiden kanssa saunassa, että Soinia kannattaa kehua ja nyökytellä hyväksyttävästi, eikä Sipilää, koska hänen kuplansa on kaikki jo nähnyt puhjenneen.

        Siis Soini on jo suurin ja kaunein ja sen ovat kokoomustaustaiset galluppien saunakaverit kertoneet floppikepille, vaikka virheellisiä galluppeja nyt on pakko syöttää.

        On se palstapersulta todellisuudentaju kadonnut, voi hyvänen aika sentään...


    • Halla-ahon_äänestäjä

      perusuutisia maailmalta mikä hätkähdyttää tänään
      USA ON SOPEUTUMATTOMIEN MAMUJEN PESÄ
      https://www.youtube.com/watch?v=gzyRriQlPXg

      25 -vuotias Hernandez joka teki ensin 40 miljoonan dollarin palkkasopimuksen ja perään murhasi entisen ystävänsä joka löydettiin ojasta eristetyltä teollisuusalueelta vietiin eilen linnaan, elinikäinen tuomio ilman mahdollisuutta ehdonalaiseen


      Former New England Patriots star Aaron Hernandez looked on impassively Wednesday as he was sentenced to life without the possibility of parole, a new low for a young man who once enjoyed a $40 million pro-football contract and now stands convicted in the 2013 murder of onetime friend Odin Lloyd.

      Hernandez, 25, appeared to shake his head "no" earlier as jurors in the Massachusetts trial found him guilty of first-degree murder. He was also found guilty of unlawful possession of a firearm and unlawful possession of ammunition.

      "They got it wrong," Hernandez said as he was being transported from the courthouse to a state prison, according to a law enforcement source close to the case. "I didn't do it."

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      137
      1403
    2. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      148
      1081
    3. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      69
      906
    4. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      56
      703
    5. 68
      703
    6. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      215
      616
    7. Rakastan sinua mies

      Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
      Ikävä
      37
      589
    8. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      33
      551
    9. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      39
      527
    10. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      513
    Aihe