Olin eilen illalla kävelyllä ja minulla oli verkkarit. Yhtäkkiä tunsin, että minulla alkoi seisomaan ja tuli jotenkin tarve päästää ylimääräiset paineet pois. Otin munan esiin verkkareistani ja se tuntui todella kovalta, olin hieman syrjäisemmässä paikassa ja aloin tyydyttämään itseäni. Siinä jonkun aikaa tyydytin itseäni ja alkoi tuntua siltä, että kohta alan laueta. Kun sitten laukesin, niin se tuntui todella hyvältä, ihanaa valkoista nestettä tuli paljon ja se tuntui taivaalliselta. Session jälkeen laitoin munan takaisin verkkareihin, onneksi niihin ei roiskunut valkoista nestettä, mutta hyvältä se tuntui.
itsetyydytystä
boy77
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
mistä päin oot?kuulosti hyvältä tuo
vantaalta länsimäestä
haluatko tulla mukaan, voitais nähä
Mielenkiintoista. Välillä kun kävelen eräällä rauhallisella puistoalueella ja näen jonkun kauniin naisen kauniissa hameissa tai jopa mekossa niin tuntuu että jotain liikkuu housussani. Tehnyt siinä kohtaa monesti purkaa kaiken mutta en ole vieläkään kehdannut vaikka alueella on puita ja pusikkoja paljon. Aina herää pelko itselleni että joku sivullinen näkee minun purkamassa lastejani vaikkei kukaan välttämättä juuri silloin mene siinä.
Haluaisitko tulla kanssani mukaan, että voitaisko nähdä
eihän siinä ole mitään hävettävää jos joku näkee, anna palaa vaan, tulee hieman lisäjännitystä
Piditkö verkkareita ilman alkkareita? Mä tykkään pitää tuulihousuja niin et ei mitään alla. Kantsii kokeilla! En myöskään farkkujen alla pidä ollenkaan alkkareita mut tuulihousut, etenki sellaset vuorelliset tuntuu vielä enemmän kiihottavalta.
Pitää kokeilla kun ilmat lämpiävät. Voi tuntua aika kiihottavalta.