Stub tumputtaa

hullusuomi

Stub simputti kouluissa ja nyt se simputtaa koko Suomen köyhälistöä.

Koulukiusaajasta yleni pääministeriksi. Voi elämän käsi!

6

241

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • euvirat

      Käteinen tai stumppi samoja ihmisiä kyykyttää !

      • alipäällystöä

        Älkää vähätelkö Alex S on upseeriaineista. Hän on sotilasarvoltaan korpraali.


      • stubiiido
        alipäällystöä kirjoitti:

        Älkää vähätelkö Alex S on upseeriaineista. Hän on sotilasarvoltaan korpraali.

        mmmm Hitler oli myös korpraali, ja Stub osaa myös saksaa.


    • stup

      8=======D~ ~ ~ ~ :°)

    • kylläjämpionnäin

      Muslimien maahanmuutto tarkoittaa suomeksi sanottuna väkivaltarikollisuuden lisääntymistä. Heimoyhteiskunnan ja Koraanin säännöillä pelaavat muslimit eivät pidä kantaväestön fyysistä koskemattomuutta suuressa arvossa. Jopa Suomessa, jossa maahanmuutto on ollut muuta Eurooppaa vähäisempää, muslimien rikollisuus on moninkertaista kantaväestöön verrattuna.

      Muslimien maahanmuutto on taakka myös veronmaksajalle. Ikääntyvä väestö ja kasvava joutilas maahanmuuttajaluokka rasittavat hyvinvointivaltion yhä hupenevaa rahoituspohjaa. Eurooppa ei ole pystynyt tarjoamaan muslimimaahanmuuttajille töitä, eivätkä he töitä haluaisikaan, eli he jäävät yhteiskunnan elätettäviksi.

      Pisteenä i:n päälle tulokkailla on myös vaatimuslista asioista, joihin isäntäyhteiskunnan pitää sopeutua. Muslimioppilaiden pitää saada vapautus koulun liikunta- ja musiikkitunneilta, eläinten rituaaliteurastus pitää sallia ja alkoholin myynti ruokakaupoissa lopettaa. Ja tuo on vasta alkua. Lopussa häämöttää islamilainen yhteiskunta sharia-lakeineen.

      Myös länsimaisen yhteiskunnan perusoikeudet, kuten sananvapaus ovat uhattuna, mikä parhaiten näkyi Charlie Hebdon toimitukseen tehdyssä terrori-iskussa pari kuukautta sitten. Profeetan kuvaaminen, arvostelu ja leikinlasku profeetan kustannuksella ovat jumalanpilkkaa, joka on kiellettyä. Islamin arvostelijat leimataan rasisteiksi ja islamofobeiksi ja heidän henkeään uhataan. Tarkoituksena ei ole vakuuttaa ketään islamin ja sen profeetan erinomaisuudesta, vaan yksinkertaisesti pelotella arvostelijat hiljaisiksi.

      Euroopassa lapsia syntyy kaikissa maissa vähemmän kuin kaksi aikuista naista kohden. Käytännössä tämä tarkoittaa, että väestö vähenisi luonnollista tietä ilman maahanmuuttoa. Muslimimaahanmuuttajien keskuudessa syntyvyys on naisen alistetun aseman ansiosta suurempaa, mikä tarkoittaa, että tämän vuosisadan loppuun mennessä muslimit luultavasti muodostavat väestön enemmistön osassa läntisen Euroopan maista.

      Tässä vaiheessa ei tarvitse edes mainita terrorismia, jota islamilaiset ääriryhmät käyttävät tavoitteidensa ajamiseen. Terrorismi ei itse asiassa ole läheskään niin paha asia kuin muslimien maahanmuutto, koska sitä vastaan poliisi ja muut turvallisuusviranomaiset pystyvät taistelemaan. Muslimimaahanmuuttoa vastaan kukaan johtava poliitikko ei uskalla sanoa halaistua sanaa, koska tällöin hänet leimattaisiin välittömästi rasistiksi, ksenofobiksi ja islamofobiksi. Ne, jotka uskaltavat tästä huolimatta avata suunsa, joutuvat elämään ympärivuorokautisessa poliisivartioinnissa.

      Laajamittainen muslimien läsnäolo Euroopassa tekee siis ei-muslimien elämän epämiellyttävämmäksi, kalliimmaksi ja fyysisesti vaarallisemmaksi, kuin se olisi ilman tätä läsnäoloa. Tässä tiivistyy muslimien maahanmuuton perusongelma.

      Euroopan ei-muslimeilla on siis täysin perusteltu syy olla huolissaan kehityksestä ja pyrkiä vastustamaan sitä. On täysin oikeutettua kysyä, mitä Euroopan muslimiväestön kasvu tarkoittaa meidän lapsille ja lastenlapsille. Saavatko he elää yhtä rauhallisessa ja vauraassa Euroopassa, kuin me olemme saaneet?

      Valitettavasti poliittinen eliitti ei tunnusta oikeutta vastustaa muslimien maahanmuuttoa, vaan pyrkii asettamaan kaikin keinoin edistämään suuren muslimiväestön syntymistä Eurooppaan.

      On siis aika vaihtaa eliitti. Muista äänestää huhtikuun 19. päivänä.
      Ilmianna
      Jaa

      ajat_muuttuvat

      23.3.2015 08:03

      Ranskassa äärioikeisto sai äänivyöryn vaaleissa. Rekyyli iskee odotetusti.
      Ilmianna
      Jaa

      tuttumies

      23.3.2015 08:10

      Joskus 1800-luvulla joihinkin Euroopan maihin on saapunut tataareja ja muita pienryhmiä, jotka ovat säilyttäneet islamin uskonsa, ehkä kotouttamalla sen. Tämä ei kuitenkaan toimi nyt ennusteen pohjana, koska tuolloin ei maahanmuuttajille jäänyt satelliittilautasen kaltaista napanuoraa lähtömaahansa ja sen valtakulttuuriin.

      Toisaalta kyse on myös uskonnollisen tyhjiön täyttymisestä, mistä voimme kiittää sekularisteja.
      Ilmianna
      Jaa

      höpöhöpö

      17.4.2015 09:14
      Uusi

      Eurooppa ei tarvitse yhtään noita murhaajia ja raiskaajia jotka puolustelevat noita tekojaan muka uskonnolla. Islam ei ole uskonto, se on suurten ihmismassojen hallintakeino jossa itse kansa hoitaa toisin ajattelijat pois päiviltä imaamien käskystä . Että silleen.
      Ilmianna
      Jaa

      Poistohukkaputkille

      17.4.2015 10:36
      Uusi

      Jos kerran vierasperäset kasvit ovat haitaksi Pohjolanluonnolle ja niitä ei saa päästää

      leviämään, vaan ne pitää tuhota ja hävittää.Samoin on myös vierasperäiset ihmiset ,jotka

      eivät kuulu eliöstönä maahamme,on poistettava ,ennenkuin ne lisääntyvät ja tuhoavat maamme.Esm:myös kanit ja kanadanmajavat ,mitä niistä on seurannut maalemme ja luonnolle.

      Jokaisella lajilla on oma paikkansa maapallolla,mihin heidät on tarkoitettu,ei niitä pidä levittää sinne,mihin laji ei kuulu tai siintä seuraa tuho.
      Kommentoi
      Ilmianna
      Jaa
      1 VASTAUS:
      Uusi

      höpöhöpö

      17.4.2015 10:39

      Luonnon järjestystä ei pidä mennä muuttelemaan. Että silleen.
      Kommentoi lainaten
      Ilmianna
      Jaa

      höpöhöpö

      17.4.2015 11:49
      Uusi

      Ylös. Että silleen.

    • NarsistiKiusaaja

      Saattepa nähdä, että entinen koulukiusaaja on vielä pyrkimässä kansankynttiläksi kynttilän paikalle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Puukotus Kajaanissa

      Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu
      Kajaani
      59
      1531
    2. Taas henkirikos

      Kuka lienee nyt asialla.
      Ilomantsi
      26
      1164
    3. 82
      1012
    4. Nyt se syksy on sitten alkanut

      Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
      Maailman menoa
      41
      833
    5. Mitä söpö

      Mies mietit?
      Ikävä
      65
      816
    6. Minä en ole koskaan

      Rakastanut ketään toista yhtä paljon kuin sinua
      Ikävä
      92
      764
    7. Humalassa autolla ajo.

      Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.
      Suomussalmi
      13
      720
    8. Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."

      Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i
      Kotimaiset julkkisjuorut
      19
      705
    9. Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.

      Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.
      Ikävä
      131
      705
    10. Vähän pitää

      Kiusia ja näyttää
      Ikävä
      115
      676
    11. Suloinen ja herkkä

      Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.
      Rakkaus ja rakastaminen
      31
      615
    12. Jäljitelmä Birginit

      Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �
      Kotimaiset julkkisjuorut
      142
      605
    13. Hurja pako Kuhmossa

      19 vuotias kaahasi humalassa jalkakäytävälle tänään. Kuka mitä häh.
      Kuhmo
      4
      602
    14. Taidat olla

      Luovuttanut jo minun suhteeni osalta?
      Ikävä
      43
      591
    15. Minä muistan

      Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol
      Ikävä
      45
      570
    16. Mä voisin rakastua noihin tähti silmiin

      Katseesi on niin lumoava nainen💚.
      Ikävä
      19
      546
    17. Hyvää yötä hurmuri

      Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä
      Ikävä
      24
      523
    18. Jos tullaan toisiamme vastaan, niin

      pitäiskö pysähtyä ja onnitella?
      Ikävä
      42
      522
    19. Anteeksi J-mies

      Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
      Ikävä
      73
      507
    20. Kenen viisautta on ollut laittaa tie väärällä murskeella pilalle

      Kenen viisautta on ollut kun Siimeksen/Kylmänpurontie pantu pilalle kun on ajettu liian karkeaa mursketta. Rengasliikke
      Hyrynsalmi
      17
      477
    Aihe