Stub tumputtaa

hullusuomi

Stub simputti kouluissa ja nyt se simputtaa koko Suomen köyhälistöä.

Koulukiusaajasta yleni pääministeriksi. Voi elämän käsi!

6

149

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • euvirat

      Käteinen tai stumppi samoja ihmisiä kyykyttää !

      • alipäällystöä

        Älkää vähätelkö Alex S on upseeriaineista. Hän on sotilasarvoltaan korpraali.


      • stubiiido
        alipäällystöä kirjoitti:

        Älkää vähätelkö Alex S on upseeriaineista. Hän on sotilasarvoltaan korpraali.

        mmmm Hitler oli myös korpraali, ja Stub osaa myös saksaa.


    • stup

      8=======D~ ~ ~ ~ :°)

    • kylläjämpionnäin

      Muslimien maahanmuutto tarkoittaa suomeksi sanottuna väkivaltarikollisuuden lisääntymistä. Heimoyhteiskunnan ja Koraanin säännöillä pelaavat muslimit eivät pidä kantaväestön fyysistä koskemattomuutta suuressa arvossa. Jopa Suomessa, jossa maahanmuutto on ollut muuta Eurooppaa vähäisempää, muslimien rikollisuus on moninkertaista kantaväestöön verrattuna.

      Muslimien maahanmuutto on taakka myös veronmaksajalle. Ikääntyvä väestö ja kasvava joutilas maahanmuuttajaluokka rasittavat hyvinvointivaltion yhä hupenevaa rahoituspohjaa. Eurooppa ei ole pystynyt tarjoamaan muslimimaahanmuuttajille töitä, eivätkä he töitä haluaisikaan, eli he jäävät yhteiskunnan elätettäviksi.

      Pisteenä i:n päälle tulokkailla on myös vaatimuslista asioista, joihin isäntäyhteiskunnan pitää sopeutua. Muslimioppilaiden pitää saada vapautus koulun liikunta- ja musiikkitunneilta, eläinten rituaaliteurastus pitää sallia ja alkoholin myynti ruokakaupoissa lopettaa. Ja tuo on vasta alkua. Lopussa häämöttää islamilainen yhteiskunta sharia-lakeineen.

      Myös länsimaisen yhteiskunnan perusoikeudet, kuten sananvapaus ovat uhattuna, mikä parhaiten näkyi Charlie Hebdon toimitukseen tehdyssä terrori-iskussa pari kuukautta sitten. Profeetan kuvaaminen, arvostelu ja leikinlasku profeetan kustannuksella ovat jumalanpilkkaa, joka on kiellettyä. Islamin arvostelijat leimataan rasisteiksi ja islamofobeiksi ja heidän henkeään uhataan. Tarkoituksena ei ole vakuuttaa ketään islamin ja sen profeetan erinomaisuudesta, vaan yksinkertaisesti pelotella arvostelijat hiljaisiksi.

      Euroopassa lapsia syntyy kaikissa maissa vähemmän kuin kaksi aikuista naista kohden. Käytännössä tämä tarkoittaa, että väestö vähenisi luonnollista tietä ilman maahanmuuttoa. Muslimimaahanmuuttajien keskuudessa syntyvyys on naisen alistetun aseman ansiosta suurempaa, mikä tarkoittaa, että tämän vuosisadan loppuun mennessä muslimit luultavasti muodostavat väestön enemmistön osassa läntisen Euroopan maista.

      Tässä vaiheessa ei tarvitse edes mainita terrorismia, jota islamilaiset ääriryhmät käyttävät tavoitteidensa ajamiseen. Terrorismi ei itse asiassa ole läheskään niin paha asia kuin muslimien maahanmuutto, koska sitä vastaan poliisi ja muut turvallisuusviranomaiset pystyvät taistelemaan. Muslimimaahanmuuttoa vastaan kukaan johtava poliitikko ei uskalla sanoa halaistua sanaa, koska tällöin hänet leimattaisiin välittömästi rasistiksi, ksenofobiksi ja islamofobiksi. Ne, jotka uskaltavat tästä huolimatta avata suunsa, joutuvat elämään ympärivuorokautisessa poliisivartioinnissa.

      Laajamittainen muslimien läsnäolo Euroopassa tekee siis ei-muslimien elämän epämiellyttävämmäksi, kalliimmaksi ja fyysisesti vaarallisemmaksi, kuin se olisi ilman tätä läsnäoloa. Tässä tiivistyy muslimien maahanmuuton perusongelma.

      Euroopan ei-muslimeilla on siis täysin perusteltu syy olla huolissaan kehityksestä ja pyrkiä vastustamaan sitä. On täysin oikeutettua kysyä, mitä Euroopan muslimiväestön kasvu tarkoittaa meidän lapsille ja lastenlapsille. Saavatko he elää yhtä rauhallisessa ja vauraassa Euroopassa, kuin me olemme saaneet?

      Valitettavasti poliittinen eliitti ei tunnusta oikeutta vastustaa muslimien maahanmuuttoa, vaan pyrkii asettamaan kaikin keinoin edistämään suuren muslimiväestön syntymistä Eurooppaan.

      On siis aika vaihtaa eliitti. Muista äänestää huhtikuun 19. päivänä.
      Ilmianna
      Jaa

      ajat_muuttuvat

      23.3.2015 08:03

      Ranskassa äärioikeisto sai äänivyöryn vaaleissa. Rekyyli iskee odotetusti.
      Ilmianna
      Jaa

      tuttumies

      23.3.2015 08:10

      Joskus 1800-luvulla joihinkin Euroopan maihin on saapunut tataareja ja muita pienryhmiä, jotka ovat säilyttäneet islamin uskonsa, ehkä kotouttamalla sen. Tämä ei kuitenkaan toimi nyt ennusteen pohjana, koska tuolloin ei maahanmuuttajille jäänyt satelliittilautasen kaltaista napanuoraa lähtömaahansa ja sen valtakulttuuriin.

      Toisaalta kyse on myös uskonnollisen tyhjiön täyttymisestä, mistä voimme kiittää sekularisteja.
      Ilmianna
      Jaa

      höpöhöpö

      17.4.2015 09:14
      Uusi

      Eurooppa ei tarvitse yhtään noita murhaajia ja raiskaajia jotka puolustelevat noita tekojaan muka uskonnolla. Islam ei ole uskonto, se on suurten ihmismassojen hallintakeino jossa itse kansa hoitaa toisin ajattelijat pois päiviltä imaamien käskystä . Että silleen.
      Ilmianna
      Jaa

      Poistohukkaputkille

      17.4.2015 10:36
      Uusi

      Jos kerran vierasperäset kasvit ovat haitaksi Pohjolanluonnolle ja niitä ei saa päästää

      leviämään, vaan ne pitää tuhota ja hävittää.Samoin on myös vierasperäiset ihmiset ,jotka

      eivät kuulu eliöstönä maahamme,on poistettava ,ennenkuin ne lisääntyvät ja tuhoavat maamme.Esm:myös kanit ja kanadanmajavat ,mitä niistä on seurannut maalemme ja luonnolle.

      Jokaisella lajilla on oma paikkansa maapallolla,mihin heidät on tarkoitettu,ei niitä pidä levittää sinne,mihin laji ei kuulu tai siintä seuraa tuho.
      Kommentoi
      Ilmianna
      Jaa
      1 VASTAUS:
      Uusi

      höpöhöpö

      17.4.2015 10:39

      Luonnon järjestystä ei pidä mennä muuttelemaan. Että silleen.
      Kommentoi lainaten
      Ilmianna
      Jaa

      höpöhöpö

      17.4.2015 11:49
      Uusi

      Ylös. Että silleen.

    • NarsistiKiusaaja

      Saattepa nähdä, että entinen koulukiusaaja on vielä pyrkimässä kansankynttiläksi kynttilän paikalle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      64
      3305
    2. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3117
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      43
      2498
    4. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      108
      2356
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1923
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      27
      1820
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1626
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      85
      1425
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1300
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      82
      1159
    Aihe