Rinne on pahasti sekaantunut

"Urpilaisen verkkosukkiin", haluaa hänet ministeriksi
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oppositiopuolueella ei ole ministereitä.

Äänestä

Ja demarien oppositiotaipaleesta tulee pitkä. Neljän vuoden päästä sdp taitaa enää kisata vasemmiston ja vihreiden kanssa apupuolueen paikasta isojen kanssa.

Äänestä

Huuhaata jankuttaville hölmöille tiedoksi.Ne sukat oli vain osa kuvaus vaate lavaste rekvisiittaa varten lehdessä oli joku pikkujoulujuttu Iltasanomissa silloin.

Äänestä

Sdp ottaa Rinteen johdolla jo kolmannen torjuntavoiton kannatuksen laskiessa taas parisen prosenttia Urpilaisen viime vaalien katastroofituloksesta. Heh heh...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


holvihanti kirjoitti:

"Urpilaisen verkkosukkiin", haluaa hänet ministeriksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu