Halla-Aho kirjoittaa netissä valheita. Hän ottaa esille median jo esilletuoman tapauksen ja muuttaa sen sellaiseen muotoon että siinä ulkomaalaiset ovat pahiksia vaikka median omassa jutussa ulkomaalainen on ollut sankari. Lisäksi hän jatkuvasti sekoittaa ulkomaalaisen ja maahanmuuttajan. Maahanmuuttajat ovat ulkomaalaisia mutta kaikki ulkomaalaiset eivät ole maahanmuuttajia. On ihan käsittämätöntä miten tuollaiset valeet voi upota niinkin moneen. Vaikka tiedämmehän että Halla-Ahon jutut uppoaa natseihin olipa ne kuinka päättömiä tahansa.
Halla-Aho valehtelee
valevalevalevale
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tohtori Jussi, maahanmuuton ja kaiken muunkin asiantuntija...heh.
Persuilla on sellainen harhakuvitelma, että harrastus tekisi henkilöstä asiantuntijan.
Tohtori Jussi on muinaisen kirkkoslaavin asiantuntija tai oikeastaan kirkkoslaavin pisteiden ja pilkkujen asiantuntija.
uuhhhh....helpottiko:))
Tohtori Halla-aho on tehnyt suuren tieteellisen löydön. Maahamuuttajien keskuudesta löytyy rikoksen tekijöitä. JH antaa ymmärtää että kantaväestö ei tee rikoksia eikä varsinkaan persut tai muu äärioikeisto. JH päättelee, että jonkin etnisen ryhmän kuudessa on suhteellisesti eniten rikollisia. Ryhmä löytyy jokaisena ajankohtana. Tästä seuraakin tohtorin suuri älynväläys jota muu kansa ei ole huomannut "poistetaan maasta koko etninen ryhmä yksien rikosten takia" ja näin hokkuspookkus tohtorismies on poistanut Suomesta rikollisuuden. Miksi Suomessa ei ole tupla ja triplatohtorin arvonimeä. Soinin oikea käsi, Halla-aho, tarvitsisi sellaisen. "Taivaallinen tiedemies". Suomen suuri tietäjä". Kukaan muu ei ole niin nerokas".takana
Surkuhupaisinta asiassa on se, että Soini ja persupuolue seisovat idiootin teorioiden takana.
Niinpä.
Obama on ulkomaalainen mutta hän on maahanmuutaja, tullut Havaijilta Washingtoniin muuttokuorman kanssa
Ratkaisu ensin, on pakko avata silmät https://www.youtube.com/watch?v=5pPjMEA02Ug
ENNAKKOÄÄNET EIVÄT RATKAISE, gallupit eivät tietenkään näytä, koska puolet vastanneista ei kerro, ketä äänestävät. JA VAALIT RATKAISTAAN SUNNUNTAINA VAALIPÄIVÄNÄ, kyse on muutoksesta
sinä ratkaiset
ja saat mitä tilaat https://www.youtube.com/watch?v=5pPjMEA02Ug
Jussi Halla-aho onkin Alfred Rosenbergin reinkarnaatio. Tohtoreita molemmat, samoin rasisteja ja nationalisteja. Taipumus okkultismiin on/oli omainaista molemmille tohtoreille.
Ei Halla-aho uskalla lukea mitään pelottavia kirjoja. Manaajakin meni pikakelauksella...