Voi voi Raumpoja

2013 mestari Porin Ässät 2015 neljäs tila rauman lukko
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Raum o ain Raum mut ol guitengi niingo gotonas.Lukko voitta viiide vuode sisäl mestaruude,MESTIKSES......

Äänestä

Olenk mää myöhäs vai koska niit finalei pelata?

Äänestä

Pertti Kurikalla oli tänään torijuhlat stadissa mut koska ne lukon juhlat oikeen pidetään?

Äänestä

Kertokaa ny tuleeks raumal koskaa kiekkokultaa?Mahtaakohan lukko treenata jo vai annatteko tässäkin Ässille etumatkaa?

Äänestä

Kesä alkaa mut torijuhlia ei näy?Mut pianhan o pitsiviikko.

Äänestä

Raumalaisil nauraa naurismaan aidatkin.Maauimala o kyl hieno buahahahahahaaaaaaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


junttierkki kirjoitti:

2013 mestari Porin Ässät 2015 neljäs tila rauman lukko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu