näkyvä Pohjois-Pohjanmaan opemies on aikasta komea!
E-kontakti mainoksessa
iloasilmälle
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
On kyllä :) Ja tuo hymyilevä kaljupää on kans sulkku ^_^
En kyllä nyt hoksaa mitä kaljupäätä tarkoitat. Tuo 48v?
Se
Ei ole minun makuuni. Mutta siitä tulee jotenki Jari Sillanpää mieleen!
Sillanpää?? No ei kyllä yhtään :D
Kyllä tulee! En kyllä tiedä miksi. :D
Jos se on sitten gay xD Ois niin mun tuuria
No jospa ei. :D Vaikka eipä tuosta kuvasta näe mitä se etsii. Pitäis kirjautua! Mene kokeilemaan.
komea on.Täytyy myöntää :p
Tekis mieli kirjautua ja kokeilla millaiset mahdollisuudet olis komistukseen!
Hui, pois minusta kontaktialan miehet.
Omana itsenä kontaktia kaipaava.
Ihan pyl**stä, ei mistään kotosin.
Surffaillessa olen nähnyt niin monta kertaa samoja naamoja eri nimillä ja asuinpaikoilla noiden deittisivustojen mainoksissa etenkin ulkomaisten palveluiden osalta että varovaisuutta. ;) En tietenkään väitä että myös tuo sivusto tekisi samalla tavalla, voihan se olla ihan hyvä palvelu.
Muistelen että jonkun aikaa sitten ollut lehtijuttukin, jossa jonkun deittisivuston entinen työntekijä kertoi hänen tehtävänään olleen esittää jopa vastakkaista sukupuolta olevaa henkilöä saadakseen lisää asiakkaita sivustolle. En enää muista mikä deittipalvelu oli kyseessä.
Kiitos varoituksesta!
No komea se on kuitenkin. Kuka lie on sitten oikeasti.
Löytyihän se uutinen vielä:
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014081018557992_uu.shtml
linkki varsinaiseen hs:n juttuun: http://www.hs.fi/sunnuntai/a1407475332014
Bonuksena vielä toinen, jossa ihmisten kuvia oli käytetty ilman lupaa: http://www.iltalehti.fi/digi/2011012513063161_du.shtml
Niinhän se kyllä on, että ei täällä netissä voi koskaan tietää kuka se toinen oikeasti on. Vale profiilien tekeminen on niin helppoa.
Onhan hän komea, mutta ei niin komea kuin eräs Etelä-Pohjanmaalta kotoisin oleva mies... ;)
Minä myös tiedän erään miehen jota on vaikea voittaa komeudessa! Se on komein kaikista. Mutta kyllä sitä komeutta välillä näkee muissakin, vaikkei ihan niin komeita löydykkään. ;)
Totta turiset :)