Hei!
Minulla on edessä huopakaton remontti koska katto sen verra huonos kunnos. Onko kellää kokemust kouvolan alueen kattofirmoist? Oon kuullu et isot firmat käyttää paljo virolaisii ja vastaavii työntekijöit. Ite haluisin työllistää suomalaisii työmiehii.
hyvii kattoyrityksii Kouvolan alueella?
rauno1
4
341
Vastaukset 4
- mikkohutt
Moikka. Ota yhteyttä [email protected] Kyseinen firma käyttää vain suomalaista työvoimaa.
- J.Aho
Me teetimme Voikkaalle Kymen Kattokeskuksen kautta. Heillä oli vain suomalaisia työntekijöitä. Urakkaan meni aikaa kolme päivää.
- PASI--71
Meillä kävi sellainen yritys kuin katto-team ap oy. Rehellisesti suosittelen tätä firmaa. Oli ammattitaitoisia ja mukavia suomalaisia työmiehiä.
- Pauli36
Kysäiseppä semmoisesta kuin Talotekniikka Huttunen oy. Mainostavat käyttävänsä vain kotimaista työvoimaa. Numero tuossa mainoslapussa on 044-3344763 ja sähköposti: [email protected]
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2951205Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3061123Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔50948- 87904
- 106899
- 101869
- 109725
- 64578
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh3577Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh12559