Jos RKP on uudessa hallituksessa on kiintiöt totuus ja ne on joskus sumplattu mutta sitä salataan koska mukana on ollut keskustan ja kokoomuksen päättäjistö?
Myös tuo osoittaisi miten kansalaisia on törkeästi huiputettu.
RKP hakee apua isäntämaastaan ruotsista ja sekin vaikuttaa paljon RKP:n kohtalosta?
Muistamme aina sen miten RKP:n bulvaanit hakivat apua ruotsista kun evakoita piti asuttaa ja saivatkin sieltä sen avun että evakoita ei asutettu ruotsinkielisille alueille.
RKP toimii ruotsalaisten agentteina täällä eduskunnassamme ja olisi melkoinen ihme jos RKP ei olisikaan vakoilemassa hallituksessamme?
Saammeko nyt nähdä onko RKP:n kiintiöt totta?
RKPonainaHallituksissa
2
157
Vastaukset
- YlimielistenRKP
On järkyttää tuo RKP:läisten siirtomaavallan jälkeläisten ylimielisyys. RKP on pelkästään muutaman prosentin kieliongelmapuolue ei RKP:llä pitäisi olla mitään asiaa hallitukseen ja silti Carl "Afterburner" Haglund kävelee kaikkien yli. Sotaisa ministeri Carl Haglund on valitsemassa kumppaneita hallitukseen.
- loiju87yght
Jotain todella omituista tapahtuu SUOMESSA, Ovatko kaikki RÄHMÄLLÄÄN RKP:n edessä ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka892523- 671465
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww841403EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje131208- 81933
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19910Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe36800Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta103799- 54783
- 30706