Rankka päivä

töissä miehet väsähtää nestehukka vaivaa......

http://i.imgur.com/4nJ2dpJ.gif
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä ainakin mulla oli rankka päivä. Ei pitäis joutua ravaamaan kahden eri paikan välillä, kun yksikin uusi paikka on vaikea hahmottaa. Saati sitten kaksi. Aivan mahdoton tehtävä. Mun pää hajoo siitä, että mä joudun ympäristöön missä oikeastaan mikään ei avaudu mulle. Ja tätä on jatkunut liian kauan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hymiö kirjoitti:

töissä miehet väsähtää nestehukka vaivaa......

http://i.imgur.com/4nJ2dpJ.gif

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu