Timo Soini linjaa maahanmuuttoa

lukekaa iltasanomat Timo puhuu asiaa .
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei paremmin voisi ilmaista asiaa hyvä Soini .

Äänestä
  • On sentään yksi politkko tässä maassa vielä joka ymmärtää missä mennään .

    Äänestä

Osaa puhua hyvin ja vakuuttavasti, jopa paikoin taidokkaasti huomioiden hänen ulkonäön jolle tuntuu löytyvän monia arvostelijoita. Ken heittää ensimmäisen kiven. Tähän sanoisinkin, että hänhän on hoitamassa suomen parhaaksi asioita puolueensa nimissä ja on siis ihan tavallinen ihminen siinä kuin Sinäkin, joten hoitakoon työnsä ja Suomi, siis Suomi nousuun ulkonäöstä piittaamatta. Ei tämä mikään misteri/missimittelö olekaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iiookkk kirjoitti:

lukekaa iltasanomat Timo puhuu asiaa .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu