Evinrude 40 2T hinta?

Olisiko 600€ liikaa, Evinrude 40 2T vm 1990' trimmi pitkärikinen. Vro toimii, puristukset hyvät, tehot tallella ei kolise eikä kolise.
481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kipurajalla.475 maksaisin.Ehkä525 jos on vähän ajettu,kaikki on vähän ajettu,jos ois vähemmän ajettu tämä yksilö OIKEASTI.

Äänestä

Sillä moottorilla.Vaiko vesiletkulla käyttäny. Koeajo on välttämätön. Jos kone on kunnossa, niin hinta ei oo paha.

Äänestä

on ihan linjassaan jos koneella koeajomahdollisuus. Jos pelkkä koekäyttö
saavilla tai läpillä nii max 450e. Kaikki koneet käy saavissa hienosti mutta koeajolla ei välttämättä toimikaan. Samaikäinen ja kokoinen trimmiyamaha onkin sitten 2000e vehe.

Äänestä

Ai nyt tuollaisen saa puoleen hintaan, ok. Alle 1200 lla kun ei vuosi sitten tahtonut ehjää 90 luvun 30 hv evikkaa löytyä millään. No mutta, testaa kunnolla, hinta on epäilyttävän halpa, ja tsekkaa onko valmistenumero tallella. Nämä tuli äkkiseltään mieleen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onnikas kirjoitti:

Olisiko 600€ liikaa, Evinrude 40 2T vm 1990' trimmi pitkärikinen. Vro toimii, puristukset hyvät, tehot tallella ei kolise eikä kolise.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu