"Pullukasta pojasta" kasvoi Mikkelin ensimmäinen

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olavi on kovassa kunnossa ja kun tuosta vielä jatkaa niin tulevaisuudessakin tulee voitto kotiin.
Tulee mieleeni Olavista nyrkkeilijä Leif Keiski joka myöskin oli hyvä nyrkkeiliä aikanaan sääli,että lopetti uransa kesken.Eikä myöskään sovi unohtaa Harri Svartsia onko kenelläkään tietoa vieläkö Harri valmentaa ruotsissa nuorten nyrkkeily joukkuetta?

Äänestä

Koska OLALA matsi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rockybalboa kirjoitti:

nyrkkeilyn ammattilainen!
Hyvä Olaaa!!

http://www.lansi-savo.fi/urheilu/muut-lajit/pullukasta-pojasta-kasvoi-mikkelin-ensimmainen-nyrkkeilyn-ammattilainen-286797

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu