...että tämä alkukantaisen kemian tuntu tuli ihan vaan mun omasta päästä ja on kovin yksipuolista. Jos ei kiinnosta, niin ei kiinnosta. Se on ihan ok.
Saatoi sitten mennä niin...
Väärätmerkit
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Sama
Samat sanat myös täällä. Luulin, että mies olisi kiinnostunut edes vähäsen, mutta turha toivo. Ja niinhän se on, että jos jotakuta ei kiinnosta, niin se on sitten siinä valitettavasti.
tiedoksi.. ..että tämä alkukantaisen kemian tuntu tuli ihan vaan munkin omasta päästä ja on kovin molemminpuolinen siis kaksipuolista. Kyllä kiinnostaa, siis todella kiinnostaa. Se on ihan ok. Koska vaan, kunhan saan
Varmasti saat. Mut sun vuoro tehdä asialle jotain.
Omasta päästä !
Olen kiinnostunut RmieHestä, mutta luulen että häntä ei kiinnosta yhtään meikäläinen. Siksi jumitan ja jurnotan
Sullemulta nainen...Haluaisin lähentyä enemmän kuin ollaan. Mä tunnen et me molemmat halutaan. Se olisi enemmän kuin toiset, jos saan sua suudella.
Haloo Helsinki laulaa
suhteet ei muutu paremmaks oli niitä takana tuhat tai kaks, mä kävin yhä uhkarohkeemmaks ja rakastuin yli rautamuurin. Ja kun tuli kohtaa vihdoin ilman siitä tulee kuumaa, tää on meille kiellettyä huumaa, tää on voima kaikkein suurin. Pyyhi pelko pois ja näytä kuinka käsi tatuois silmät mun selkään, että aina sut nään.
BEIBI räjäytä mut tässä, BEIBI aamuhämärässä, BEIBI sä et tarvii mitään muuta jos saat suudella mun punaista suuta. BEIBI tartu muhun kiinni, BEIBI oon sun heroiini, BEIBI sä et tarvii mitään muuta jos sä saat mut kiinni ei oo takas paluuta.
Jos mä tähän lähden mitä en tehnyt muiden tähden, niin ole mulle sen arvoinen. Jos mä tähän lähden sua piiloon kätke en, vaan aion olla silminnähden onnellinen.
BEIBI räjäytä mut tässä, BEIBI aamuhämärässä, BEIBI sä et tarvii mitään muuta jos saat suudella mun punaista suuta. BEIBI tartu muhun kiinni, BEIBI oon sun heroiini, BEIBI sä et tarvii mitään muuta jos sä saat mut kiinni ei oo takas paluuta.
Laula tää mulle jooko??
Noin huonoista sanoituksista pitäis määrätä sakko.
Olen sarjaihastuja, mulla on siis hyvä tilastollinen otanta. Ja tlos on, että ihastumisista 90 % on ihan huuhaata.