Mistä pari voi etsiä naisseuraa?

niiina89

Tuntuu hassulta kysyä täällä, mutta mistähän tavallinen (25-35v.) pariskunta voisi löytää tervettä ja fiksua naisseuraa makkarin puolelle? Siis aivan tavallista, suomalaista, sopivan ikäistä seuraa. Onko naiset niin ujoja lähtemään liikkeelle että tuntuu kuin etsisi neulaa heinäsuovasta...? Tarkoituksena olisi löytää mukava nainen, jonka kanssa tuottaa nautintoa aviomiehelle sekä kokea naisten välinen kosketus ensimmäistä kertaa.

PS. Miehiä kyllä puskee ovista ja ikkunoista. Missä naiset, help..

7

5677

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olet-uusavuton

      Uusavuttomalle kaikki pitää neuvoa erikseen.

    • PariskuntaÄtMailPisteCom

      30v hyvännäköinen ja erittäin kokenut pari tässä.

      Lyhyt vastaus: Ette mistään, ainakaan sillä tavalla mitä ajattelette.

      Ujos ei ole syy, vaan se, ettei kukaan sinkku nainen fantasioi seksistä pariskunnan kanssa. Kuten kaikki muutekin parit, niin tekin etsitte bi-naista tietysti, koska molemmat teistä haluaa seksiä toisen naisen kanssa. Yleensä mies ajaa asiaa, ja oma nainen on kiinnostunut "kokeilemaan".

      Bi sinkkunaisen näkökulmasta tilanne on surkea. Ensinnäkin molemmat pitäisi miellyttää (eli vaikeusaste potenssiin 2) ja lisäksi hän ei olisi tasavertainen seksikumppani. Paljon helpompi etsiä seuraa erikseen.

      Miksi sitten miehet ovat niin kiinnostuneita kolmanneksi? Vastaus on yksinkertainen: Miehet tulevat panemaan tyttöystäväsi, ei sinua, eli vaikeusaste on potenssiin 1. Heteronaiset eivät tulisi panemaan pariskunnan miestä kun oma nainen katsoo, koska markkinoilla on paljon helpompi löytää laadukkaampi uros erikseen nussittavaksi.

      Meidän nainen on ollut erikseen toisen pariskunnan kanssa muutamia kertoja. Ja näissä tapauksissa on kyse pariskunnista mitä tunnettiin etukäteen parinvaihdon kautta, eli tietää jo mitä saa.

      Se mitä teidän pitää tehdä, on miettiä syvällisesti, miksi teitä pelottaa vieras mies niin paljon. Miksi te ette voisi olla tasapuolisesti toisen pariskunnan kanssa alkuun vaan pitää yrittää ottaa mukaan nainen joka tulee olemaan teille alisteinen, riippumatta siitä miten kohtelette häntä.

    • Maksullinen.

    • Scouple

      Bi - naisen löytäminen on meistä ihan itsestä kiinni, eikä niitä ainakaan löydy tyyliin et he mä haluun teidän kanssa sänkyyn. Se vaatii lähinnä etsijöiltä aloitteen tekemistä ja rohkeutta nimenomaan parin naiselta. Myöskin se että etsitään saman ikäistä voi olla hankala. Meistä parhain on kun nainen suoraan sanottuna alkaa iskeen toista naista vaikka ravintolassa tai jossain missä on pientä menoa. Myöskin pitää olla tarkkana että onko se toinen halukas vai muuten ystävällinen. Helpoin on selvittää toisen bi - seksi halukkuutta koskettelemalla ja jos pääsee intiimiin suudelmaan asti niin silloin ollaan jo lähellä, mutta ei vielä lähelläkään siinä että mies ilmantuu mukaan. Miehen pitää myös osata olla mukana eikä sivusta seuraajana, sillä naiselle tämä on intiimi juttu ja tunteellakin on tekemistä. Muuten on aika yllättävää kun huomaa että samaa sukupuolta oleva alkaa lähenteleen.

    • mirri77

      kelpaisko pariskunta vaimo38v ja mies 35v? voitas pitää tosi kuuma hetki yhdessä.

    • Pareja

      Täältä

    • Anonyymi

      Etsin seksi paria olen mies

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2395
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1377
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      74
      1185
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1107
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      835
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      780
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      678
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      82
      660
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      24
      638
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      636
    Aihe