Tuhmat tytöt menevät kilttien tyttöjen ohi. Pojat tahtovat vain tuhmia tyttöjä :(
Kiltit vs tuhmat tytöt
Hämmästellyt
50470
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 50
Vanhimmat
Äläpä höpise, kiltit on parempia :)
Kiltti näyttää miehen päällä hyvältä ;)
Tuhmia tyttöjä on kiva tuupata pyllyyn
Mutta onneksi minä olen kiltti
Ihana sinä kiltti.
Kiitos samoin ja se sopii
Kiltti tyttö, mutta tuhma makkarissa ;)
Kiltit tahtoo vain miehen. Pojat ei kelpaa.
Mä tykkään poikamaisesti miehistä ;)
Poikamaisista :)
Niinpä. Tuhmat tytöt nopeammin naimisissa ja lasten äiti...
Tuhmat tytöt on vähän niin kuin miehet joilla on runsaasti itseluottamusta. Ne ottaa minkä ne haluaa. Samalla tavalla kiltit pojat/miehet jaa nuolemaan näppejään.
Eli kahden kiltin pitäisi pitää yhtä :)
Oikea asenne. Kiltti voi olla mutta tahto ja päämäärä siihen mitä haluaa.
Kiltti tai tuhma ei väliä.
Liian kiltti tyttö ei iske.
Minä olen kiltti tyttö, eikä se ole koskaan menestystä haitannut. :]
Kiltti tyttö on helpompi olla kuin kiltti poika. Naiselta ei odoteta aloitteellisuutta ja monet itsevarmat miehet tykkää pistää kilttien tyttöjen päät pyörälle.
Aloitteellisuudella ei ole mitään tekemistä sen kanssa onko kiltti vai tuhma. Millainen on mielestäsi kiltti ja millainen tuhma?
Niinkuin nopeet syö hitaat. Olen hidas, huomattu niin monta kertaa toi nopeet syö jne, mutta silti en aio alkaa hätäilemään. Vastapuolen oma moka jos ei jaksa odottaa tämmöstä hitaampaa.
Taitaa olla niin että tuhmat on nopeita ja kiltit hitaita? Ei kaikki tosin ole tuhmia tai kilttejä, tyhmää luokittelua taas.
Epätoivoiset on nopeita ja ja siksi tuhmia?
Tuhmat tytöt ottaa suihin ja haluavat usein seksiä. Kiltit ei.
Toi ei pidä paikkaansa. Määrittele kiltti ja tuhma jollain muulla tavalla?
Miehen kannalta: kiltti ottaa suihin ja haluaa paljon seksiä, tuhma ei ota eikä halua seksiä.
Mistä tiedät, jos et ole kiltti ? Kiltiti tytöt eivät koe tarvetta kertoa kaikille mitä kiltisti tekevät :D))
Olet se pistepistepiste joka sano joku päivä ettei muka ole harrastanut seksiä kolmeen vuoteen. Antaa ymmärtää muuta tämä kommentti. Piilottelet siis haureuksiasi!
Pahimpia on "kiltit" tytöt jotka onkin kauheita lutkia oikeasti. Jos nauttii seksistä niin on sitten rehellinen siitä, eikä piilottele asiaa. Voihan se markkina-arvoa laskea, mutta ei feikkaaminen kannata. Mitään aitoa ei löydä olemalla feikki.
Niin se olikin feikki kiltti eli tuhma oikeasti. Oikeat kiltit eivät feikkaa tms
Jokainen mies on mun ensimmäinen.
Tuhmat tytöt antaa *illua kaikille...
Totta. Onneksi osataan näytellä kilttiä, kun tilanne niin vaatii. Neitsytkorttia vaan pöytään.
Älkää rupikonnat kurnuttako turhaan. Katkerokonnat yrittää lyödä kapuloita toisten tielle.
Haluatko pimppaa? Olen neitsyt.
Kurkur kurkkurkurrrrrr
No, tarjous on aina voimassa. Neitsyt olen koko ajan joka tapauksessa. Lapsiakin on liuta, mutta tein ne samaan tapaan kuin Maria teki Jeesuksen.
Päältä kiltti, paljastuu tuhma... Hehe.
Otatko suihin?
Jatkuvastiko mietit moista, voi kauheaa... pusipusi. Happy ending!
No todella usein. Sun täydelliset huulet nams ;)
No onhan ne aika kuumat, mitä sitä valehtelemaan. Kyl mäki olisin mun kaa. Parempi ettei nähdä... ;)
Niin, olen sika niin kuin kaikki muutkin miehet ja aina se mielessä. Antaisitko avarin?
En, koska olen "päältä kiltti"! :)
Parempi sitten kai, ettei koita sitä tuhmeliinia potkia väkisin ulos. Tiedä mitä siinä tapahtuisi :o
Joskus tuhmeliinikin on hyvä potkia ulos. Patoutuneet/selvittämättömät tunteet/asiat voi koitua kohtaloksi.
Tuhmien tyttöjen kanssa pidetään vaan hauskaa
Ninko
Tuhmat teinibylliäiset jää yh:oiksi
Ninko
Tuhmat tytöt ovat perseestä.
sellaisen liian kiltin naisen.
Oletko itse liian tuhma?
Hän on vaan juuri sopiva minulle. Olen itsekin liian kunnollinen. No, ehkä vähän tuhma..
Tuhma ja lutka ovat eriasia