huhhuhhuhmies

On sulla nätti naisihanne. Valitettavasti en ole lähellekkään noin kaunis ja muodokas. Ihmettelen vain miksi tämä kuva profiilissasi? Onko se uusi tyttöystäväsi? Mitä vaimosi mahtaa ajatella? Hieman huvittaa.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kysyin ihan sitä samaa mieheltäni.

Äänestä

njoo...makuasiahan se on kuitenkin. mut kyllä sinäkin olet aikast nätti ja söpis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eitietenkäänkuulumulle kirjoitti:

On sulla nätti naisihanne. Valitettavasti en ole lähellekkään noin kaunis ja muodokas. Ihmettelen vain miksi tämä kuva profiilissasi? Onko se uusi tyttöystäväsi? Mitä vaimosi mahtaa ajatella? Hieman huvittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu