vähän käytetty

lähes aivan uusi. Soita.
14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Kyll sun miull On soitettava! Enhän mie sinulle tohi, tietenkään. Soita Sinä Minulle, jookosta joo! ♡

Äänestä
  • fifty/sixty

    Äänestä

Taidat olla aikamoinen hevoskauppias..

Äänestä

Niin siis mikä?

Äänestä

:D onko keräilyharvinaisuus?

Äänestä

MIKÄ?puhelinko .?

Äänestä

Saanko koeajaa ensin?

Äänestä

En mä voi. Soita sä.

Äänestä

En uskalla, laita sä viestiä.
Hyvää vappua on aika turvallista toivottaa:)

Äänestä
  • On muuten tutun kuuloinen tuo
    "vähän käytetty"...
    Mistä mahtaa johtua? ;)

    Äänestä

Saako tulla koeajamaan?

Äänestä

uus skeba vai...?

Äänestä

Nettikoneesta.

Äänestä

Nyt en ymmärrä..
Mieheltä naiselle vai naiselta miehelle?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nsulle kirjoitti:

lähes aivan uusi. Soita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu