On muuten sen verran köyhistynyt ja rappeutunut paikka että epätoivoiset naiset suorastaan hyppii päälle jos on edes jonkunlainen Lada perseen alla. Ihan niin kuin Balteissa ennen kuin ne rikastuivat. Laatu nyt on vaan vähän niin ja näin.
Vaimo Mikkelistä, ei kai?
tietajaseta
865
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tah, ei Mikkelistä mitään vaimoja löydy. Homoja sitäkin enemmän. Eikös tuo ruosteinen pers*enre*ikä ohikulkutien varressa jo ilmoita että homot tervetulleita.
Viereen viismetrinen rosterikyrpä
Aloittaja kirjoittelee keskenään ja yrittää saada Mikkelin-naisia vastaista kirjoittelua aikaa. Tyypillistä että ei mitään pohjaa koko asialle. Tiedoksi hänelle, tämä on hyvä paikka elää kaikille meille, täällä on hyvät naiset ja hyvä meininki. Harmi että itse olet syrjäytynyt. Muista lääkityksesi ja puhu hoitavan lääkärin kanssa jos katkeruus jatkuu. Hyvää kesänodotusta!
Siitä puhe mistä puute. Yksikään nainen tuskin on päällesi hypännyt.
mitä järkee=)
Lapasmainen aloitus. Ei ole edes huonoa pilaa. Jonkun säälittävän hylkiön aloitus.
Täältä löytää hyviä vaimoja. Itsekkin sellaisen löysin ja hyvä oli. Hyvin kelpas kavereillekkin.
Ei huono olis kelvannut.
Samma här. ja sama ruotsiks.