Jos on nainen ja jos ilman paitaa peilistä katsoessaa huomaa, että napa on nännien välissä, niin silloin ei pitäisi ottaa kantaa Jonnan nänneihin. Se juna on jo mennyt.
Napa nännien välissä
Olli
32699
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Täh?? taitaa olla tuttua sellaisten naisten kanssa vehtailu kun noin viserrät? Jonnalla on nännin niin kuin kellä tahansa naisella ja nuorella sellaisella. Tosin Jonnan naamataulu ei ole muuttunut yhtään kauniimmaksi kuin ennenkään vaikka lookki onki muuttunut filmitähtimäiseksi glamouriksi. Seksi on se jolla viimeisenä ja epätoivoisimpana yrityksenä yritetään saada huomiota ennen nii vaatimattomasta hiirulaisesta nykyiseen tyyliin. Nii pakko sanoa että huomiota sai mutta huom. vain nänneillä.
Täytyy nyt tähän sanoa että Jonna ei ollut nännit paljaana vaikka päivän iltalehti tai iltasanomat niin väitti.Ei kai Jonna nänneilleen mitään voi ei niitä kotiinkan voi jättää.Samalla tavalla sillä oli nännit pystyssä jo viisi vuotta sitten kun näin sen keikalla, mikään uusi asia tämä ei ole.
Ihme kohu noussu, jos nyt joku nainen sattuu linnan juhlissa olemaan nännit terhakkana. Ei siinä minun mielestäni enää nykyään ole mitään ihmeteltävää kun muutenkin jotkin naisihmiset kävelevät kesäisin puolialastomana julkisilla paikoilla.
Kekkosen aikakaudella moinen olisikin ehkä ollut aika lailla sopimatonta mutta ei enää.
Ei Jonnalla ole tilanteessa mitään hävettävää.
Kyllähän kauniin (Jonna on nykyään erittäin kaunis, ihan eri maata kuin ennen) nuoren naisen nännit saavatkin vähän nöpöttää.