Missä ruokakaupassa voi välttää lihavia naisia

Vinkkiä missä pienin riski nähdä paksukaisia?
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kysyn puolestani, että missä voisi tavata ihania muodokkaita Naisia tyylikkäästi pukeutuneina? Oikeasti.

Äänestä
  • Nuijamiestenkadun siwa.
    On niin kapeat hyllyjen välit, etteivät läskit viihdy siellä.
    Jos joku tulee hyllyjen välissä vastaan, niin ei auta kuin laittaa pakki päälle. Läskit vihaa pakittelua, se on ylimääräistä liikuntaa.
    No joo, lähti vähän lapasesta, mut käy siellä siwassa.

    Äänestä

  • siwasiwa kirjoitti:

    Nuijamiestenkadun siwa.
    On niin kapeat hyllyjen välit, etteivät läskit viihdy siellä.
    Jos joku tulee hyllyjen välissä vastaan, niin ei auta kuin laittaa pakki päälle. Läskit vihaa pakittelua, se on ylimääräistä liikuntaa.
    No joo, lähti vähän lapasesta, mut käy siellä siwassa.

    Toinen ahdas mesta on Kansankadun Siwa.

    Äänestä

Mee afrikkaan nälänhätä alueelle tai pysy poissa ruokakaupasta niin et altistu itte lihomiselle.

Äänestä

Kumi ja muovi:ssa siinä vuorikadun ja maaherrankadun risteyksen vihreessä puutalossa.

Äänestä

Itse käyn juurikin tuossa liikkeessä. Saan kohdata vastaantulijoina pehmeitä naisia, joskus saan ottaa kiinni ja ohimennen suudella muiskauttaa kun katseemme kohtaavat ja iskeä silmää. Katsellessamme tuotteita olemme monesti vierekkäin ja tunnemme yhteenkuuluvaisuutta yhdessä. Ihanaa kun on olemassa kunnon naisia.

Äänestä

Ruokahalu menee itseltä, kun ruokakaupassa tulee vastaan itsensä muodottomiksi pulskistuneita ja epäterveellisillä elintavoilla itse itsensä sairastuttaneita paksukaisia. (Lihavat tulevat muuten tälle maalle kalliiksi.) Miksi ihmeessä eivät välitä, että läski paisuu joka kulmalta ja näky on etova ? ! Käveleviä tynnyreitä !

Äänestä
  • Paikallisen Cittarin karkkiosastolla noin 20-25 vuotias järkyttävän lihava nainen ahmi silmillään karkkipusseja ja suklaalevyjä. Varmaan sinne ostoskärryyn sujahti muutama kilo makeita. Poikaystävä oli sentään suht normaalipainoinen. Mitä näiden läskien päässä liikkuu? Eikö ne koskaan vilkaise kokovartalopeiliin ja sano itselleen, nyt se ahmiminen on loppu. Mitä nuori mies näkee tuollaisissa läskikasoissa?

    Äänestä

Tai voiko sitä kävelemiseksi kutsua? Lyllertämistä ennemminkin. Ja polvinivelet huutaa hoosiannaa!

Äänestä

liideli kannattaa unohtaa sieltä fatsot ostaa mättöä

Äänestä

Kun olet noin suvaitsevainen, niin käytä nettikauppaa. Naama rullalla olevia rasisteja näkee liiaksikin kaduilla. Oksettaa oikein nähdä hapannaamoja, joille on vain yksi ja oma totuus: omansa. Hyi helv....

Äänestä

On siroja naisia. Etelä-savossa vai pitäisikö sanoa vetelä-savossa on fläsää naisilla paljon!
P.s kiitos ja anteeksi..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yöksistä kirjoitti:

Vinkkiä missä pienin riski nähdä paksukaisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu