ihan "virallisesti" tämän sekoilun mies.
Haluaisin lopettaa
swdefrgtyhujikol
28<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
no lopeta sitten.
Tämä ei sit ole multa. En sekoile koskaan.
Eikä multa, vaikka sekoilenkin, mutta totuuden nimissä
iso peukku. Nyt uni hommia katselee
Jo on aika...
Niin minäkin. Mitä ehdotat?
Voi jakari siellä se! pane haarat levälleen niiin tuun simpukkaasi.
kai oot sitten ton näkönen.
http://files.boratplavky.webnode.sk/200000312-211b42219b/Pamela-Andression-Photo3.jpg
Ihan oli luonnottoman näköiset..
Säkö jakari oot suurempi seksipommi ?
Antaa olla....
Juuri näin. En kaipaa sua! Sussa ei oo kaivattavaa. Ruma akka. Tuut väliin sotkeen mun ja toisen naisen välejä!
Saisit selittää sille naiselle tän. Sillä hyvätät koko keissin! Mulle se ei puhu.
Ihan oikeassa olin kaikessa....
Lopetetaan vaan. En tiedä mitä haluat, kun et suostu sitä ääneen sanomaan.
Sää pakenet kun tuun lähelle. Kun menen kauemmas niin, alat pokkuroimaan. Mikään ei ole hyvä.
Tuo alempi oli siis lisäys aiempaan kommenttiini.
En siis halua enää yhtään mitään. Jos ei ole käynyt vielä selväksi. Voit laittaa vaikka sun sähköpostiosoitteen tänne, jos ei riitä, että kirjoitan tässä. Niin voin kirjoittaa tämän saman vaikka sinne. Haluan vain päättää tämän koko jutun ihan lopullisesti. Voisin laittaa oman nimen tähän tunnisteeksi, mutta tuskinpa itse kehtaisit edes alkukirjainta laittaa niin en laita itsekään mitään tunnisteita. Mutta eiköhän me olla kuitenkin molemmat jo tajuttu tämä asia, toivottavasti ei nyt jäänyt enää mitään epäselväksi. Jos jäi, niin laita se s-postiosoite ja jotain vinkkiä, että olet varmasti oikea henkilö.
Minun sukunimi alkaa K-kirjaimella.
Just....
Taino, riittää varmaan kun sanon, että jos olet hän niin muistetaan molemmat mitä puhuttiin viimeksi kun viestiteltiin. Siinä oli kaikki oleellinen. Asia loppuunkäsitelty.
im spiichelss
Joo ei olla viestitelty... Tämä on niin naurettavaa... Miksi edes kirjoitin mitään...
Hän on sellainen kekkuli, joka ei sitä myöntäisikään. Sellainen hän on. Olet tai et ole hän niin sanon, että minä en aio tehdä minkäänlaista liikettä asian suhteen enää.
Sinä olet vissiin se vakkarihuorittelija. Noh, toivottavasti edes sinä sait häneltä.
Ei olla muuten kuin täällä viestitelty muutama päivä sitten ja sekin oli siksi, koska en ollut ihan oma itseni valvomisen takia. Olihan se yksi ketju mitä olisi voinut luulla minun kirjoittamaksi koska oli sama alkukirjain ja myös vastaajan alkukirjain oli oikea, mutta se ei ollut minulta, mutta etköhän sen tiennyt varsin hyvin... Minäkään en aio tehdä mitään enää tämän suhteen, tosi hienoa, että me ollaan nyt molemmat tästä samaa mieltä.
Oukkidoukki. Hyvää yötä.
Usko ihan mitä haluat... Hyvää yötä.