"Ongelma" vaimon kanssa

Pepeteus

Tai kehtaako tätä nyt täällä edes ongelmaksi väittää, mutta ongelmalta tämä alkaa jo tuntua.

Olemme vähän päälle kolmikymppinen aviopari, yhdessä on nukuttu viitisen vuotta. Seksi on ollut loistavaa, joskin pientä rutinoitumista oli jo havaittavissa. Vasta vähän aikaa sitten sitten suostui vihdoin ja viimein kokeilemaan peppuseksiä, mitä olen kärttänyt siltä niin kauan kuin muistan. Voi mahdoton mikä into siihen iski!

Olemme pian kuukauden naineet melkein joka ilta ja aina hän haluaa sitä anaaliinsa. Muutenkin siitä on tullut aivan porno, se soittelee mulle töihin ja kertoo olevansa aivan märkä ja haluavansa mulkkuani perseeseensä. Yritä siinä pitää pokeria työkavereiden ollessa kuulolla. Uusimman idean se sai viikko sitten, minun piti ajella alapääni posliiniksi (hänellä se on ollut sitä aina, mikä ei ole huonompi homma). Karvattomia pallejani se sitten nuolee ja imee, kaivaa esille liukastepullon ja rasvaa minulta pelit ja vehkeet, tunkee samalla sormiaan peräaukkooni, eikä kielikään pysy poissa sieltä. Sitten se rasvaa peräreikänsä ja minun on survottava sitä mulkullani siihen tahtiin kuin mitä vaimo määrää.

Nykyään, jos pääsen pimpsaa naimaan, niin minun on samalla vähintään runkattava hänen peräreikäänsä sormilla tai sitten siellä surisee tekokyrpä.

Meneekö tämä into ohi, pääsenkö vielä harrastamaan perinteistä vai onko loppuelämäni pelkkää anaalia, kun kotiin tullessa vaimo odottaa sohvalla kontallaan perse pystyssä aukko valmiiksi rasvattuna? Ei tässä muuten ongelmaa, mutta joka saakelin päivä ja monta kertaa! Mulla on kuulkaa pallit jo lommolla...

12

10545

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Balrog

      Jos tuo oli tosi juttu, ni jätkällä on käyny aika mieletön säkä!!!

      Jos vaimon into ei laannu, niin taidat joutua ottamaan itsellesi tuuraajan jotta saat edes joskus "vapaapäivän"... tai sitten ei auta muu kun jaksaa mukana :D

      Tsemppiä!!

      • Pepeteus

        ...minäkin ensin tuuletin, mutta jos elämä on pelkkää anaalia niin kyllä siinä jossain vaiheessa paskakin alkaa suussa maistua, usko huviksesi.

        Tuuraajan katselu kai tässä pian on edessä ;)


    • Otan osaa

      kun perseeseen tungetaan esineitä, koska se paikka on:

      EXIT ONLY!

    • Pikkurouva

      parinvaihto vois olla tyttöö, vai mitä?
      Jos sä oot tyhjix lypsetty, mä tunnen olevani perse auki. Voitais päästä lomalle.

      • Pepeteus

        Perinteinen tyyli voisi todellakin olla lomaa :)

        Nyt tuli onneksi taukoa, vaimolla alkoi se aika kuusta ja rekkamies kun en ole niin en aja kelillä kuin kelillä, eikä vaimoakaan vampyyrileikit kiinnosta. Tämä on nyt lepoa hetken, mutta kohta se alkaa taas...


    • LEVI

      sitä saa mitä tilaa, opi se nyt.
      Onnen pekkahan sie olet.
      lyki menheen vain niin kauan ko saat namia.
      moni poika ei saakhaan.

    • Peppuli

      wittu mikä nainen sulla. Mä oisin innoissani, peppuseksi on tosi jees ja sen nuoleminen ja nuoltavaksi antaminen. Jee.

    • Poliisi

      Jos tää ei oo feikki, niin sillä sun akalla on
      joku nettisuhde ja sieltä saa pornofiiliksensä.
      Käyttää sua hieromasauvana.

    • tytsy

      Orgasmi on kyllä joku 100 kertaa parempi kun saa perseeseen.Sen se sun eukkoskin on varmaan huomannu.

    • lorima

      Entä, jos et enää tekisi noin..

      Ymmärrän jossain määrin sitä kun tyttö sekoaa näissä jutuissa, mutta usko tai älä, ei se ole sille parasta loppujen lopuksi. Jokainen nainen kaipaa täyttymystä ja etsii sitä vaikka vikatavoilla, kun ei keksi enää millään miten sen oikeen hyvän olon saisi.

      Ei pelkkä fyysisyys oo seksissä in.

      Tiedän edustavani eri linjaa kuin moni, mutta koeteltua linjaa, jos uskallan sanoa.

    • Anonyymi

      Tähä nainenhan on täysi unelma, mutta koko aloitus taitaa olla pelkkä "provo". Itselläni lähes samanlainen nainen, mutta en todellakaan valita, vaan olen eritgäin tyytyväinen!

    • Anonyymi

      U­­­us­­i s­ek­­­si­­tea­­­tteri ava­­­utu­­­u Su­­ome­­en! Ku­tsu­mme kai­­­kki­. Il­­­mo­­­ittau­­­tumine­­­n ry­­­hmä­­ämm­­e tä­­­äl­­­l­ä - http://2833444.com/H/n3WKH 👈

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      77
      5712
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      35
      3171
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      44
      2798
    4. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2102
    5. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      27
      2075
    6. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      1879
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      101
      1875
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      176
      1823
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1498
    10. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      17
      1278
    Aihe