Olin viikonloppuna ulkona ja tapasin yhden miehen. Päädyttiin sit hänen vessaan harrastamaan seksiä (mulle ensimmäinen kerta) ja kokemus oli ihan katastrofaalinen.
Molemmat oltiin niin humalassa että touhusta ei tullut yhtikäs mitään. Kumpikaan ei päässyt loppuun saakka ja hommaa kesti yhteensä ehkä se 5 min. Sovittiin onneks että ei jatketa kun ei tule mitään mutta mulle jäi itselle aivan kamala olo.
Ensinnäkin, se sattui ihan h-lvetin paljon pienessä tilassa ja toiseksi mies oli aivan liian hätäinen.
Mulla on muutenkin kamala olo kun tuli tolla lailla tehtyä, yleensä tosi fiksu oon mutta nyt meni höpinäks, olisin halunnu että ensimmäinen kerta olis ollu oikeesti ihana.
Oonko ihan kamala jos joskus tulevaisuudessa ikään kuin valehtelen että olen yhä neitsyt, vai pitääkö mun oikeasti tää naurettava kerta vaan myöntää? Jokatapauksessa seuraava ihminen takuulla huomaa etten ole paljoa harrastellut.
Olenko yhä (tavallaan) neitsyt?
6
163
Vastaukset
- etole
Etpä kyl neitsyt enää ole. Rehellinen kannattaa olla niin kerrot vain reilusti seuraavalle ettet ole enää. Jos vain seuraava kertasi on paljon parempi ja ihana kaikin puolin niin voit itsellesi uskotella sen jälkeen että se oli aka kertasi. Ei sillä seuraavalle ole merkitystä ettet ole kokenut,ota itsellesi rakastaja kuka on kokenut ja opettaa sinulle temppuja ja taitoja.
Laita sposti osoitteesi jos kiinnostaa jutella lisää. - Neitsytvaiei
Kiitos vastauksesta, tää helpotti jo vähän mun oloa. Ehkä mä vaan oon sitten rehellinen seuraavalle, itselle kuitenkaan tuota en tavallaan edes laske mutta enpä huutele enää että koskemattomana mennään.
- kokemuspuhuuu
ajattele jos sulla olisi poikakaverina sellainen joka laukee minuutissa tai vaikka lerpahtaa minuutissa ja te harrastaisitte seksiä vaikka 10 kertaa ja joka kerta kävisi noin että minuutissa koko touhu ohi, niin voisitko sanoa että näitä ei lasketa kun nää oli tälläsii :)
sellasta se vaan joskus on ku säheltää....
Veikkaan että toi on aika normaalia tuollainen ja ole iloinen että olet jotain tollasta kokenut ja jotain oppinut....nou hätä !
- vessaan
Rehellisyys on tärkeä osa eläman laatua. Jokainen tosimies arvostaa rehellisyyttä. Jos minulle kertoisit tuollaisen tarinan niin pitäisin ja kohtelisin sinua neitsyenä.
Huijaaminen kostautuu aina ja syö sisältä.
Tuo ”hänen vessaan” ei kuulosta uskottavalta :) - try_me_
Jossain paskassa oli jotenkin, että vaikka olisi pannut epämääräisessä tilanteessa, olisi vielä neitsyt koska tilanne ollut mitä ollut. Mun mielestä tuollainen on täyttä skeidaa, joko sä olet pannut neitsyytesi tai sitten et. Eli nyt olet. Tarviiko siitä sitten sen enempää huudella, mitä se kenellekään kuuluu.
Et ole enää neitsyt, mutta koska tilanne jäi sulle epämääräiseksi sohimisexi, niin korjataan tilanne ja taidokkaasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olit niin lähellä
Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa874525Kun me näemme taas
Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen292515Elokapinan mielenosoitussarja alkaa
Varma kesän merkki on, kun planeetastamme huolestuneet ihmiset alkavat pitää tilaisuuksia muistuttaakseen ihmisiä siitä,4582112Eipäs sitten ryypätä kesälomalla
Työnantaja voi antaa potkut, vaikka olisi ryypännyt 2-4 viikkoa sitten. Vaikka olenkin raivoraitis, niin en kannata tuo1812062- 271631
- 1131381
Pysyä yhdessä vai ei
En tiedä, ollaan asuttu samassa asunnossa kohta joku 5 vuotta. Olisi sanomista vähän kaikesta mutta eniten itseä ottaa p951340Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺151295Marinin hallitus onnistui työllisyystoimissa
https://www.kauppalehti.fi/uutiset/marinin-hallitus-saavutti-tavoitteensa-merkittava-onnistuminen-tyollisyydessa-tuore-m2391195Tänään oli
Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘331027