Saanko soittaa?
Oletko ninko linjoilla?
PikkuPuhelu
141569
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
soita vaan
Saat soittaa.
niin vissiin, yllätys yllätys, kaikki sanoo, "soita vaan". Ihan kuin kohde osuisi oikeaan, siis tarkoitan, että tuskin olette juuri hän, ketä yritän tavoitella. Mutta tämähän kuuluu palstan etikettiin:DD
etikettiin ... juuri näin... jos ei se oikea hän sattuis olemaan näppäimistöllä, niin palstakaverit auttaa - ja kas, hänen puhelimensa pärähtää käyntiin, kun aloittaja soittaa hänelle :-)
http://m.youtube.com/watch?v=WriqtZAwewI
ninko siis ninko missä olet? Oletko täällä? Anna vinkki jos toinenkin:D
saap soittaa, sitko huvittaa..
Et uskalla!
Uskalsin YRITTÄÄ, mutta hän ei vastannut, joten nyt loppu leikki. Ei enää auta itkut markkinoilla! Olen kirjoittanut viestiä - ei vastausta. Yritin juuri soittaa - hän ei vastannut. Se on hänen valintansa ja oikeutensa, mutta haluan kaikille kanssa palstailijoille sanoa, että VAROKAA PALSTAHARHAA!:D Tosin, ei minua kaduta, ainakin yritin, ja jos ei yritä, se on suurempi moka. Kaikkea parasta kaikille ikävöijille, tämä ikävöitsijä poistuu palstoilta. Täällä menee vain pää sekaisin. Mutta nyt en anna enää yhtään mahdollisuutta itselleni, koska se on mahdotonta, ja vaikka ei olisikaan. Joku roti sentään. HEIPPA!
Harhaisuus on ikävää!
pianoa, kitaraa, rumpuja vai jotain torvisoitinta?
Laitappa soittaen, ja soittimen saat valita ihana ite ;).
jos se oot sä
Minä odotan kitaran soittoa.
Mä kolmatta linjaa takaisin taas kuljen, salaisuuksia sisimpääni suljen. Ehe..ei ollut muita linjoja käytettävissä.