"rakas onnea matkaan"

en häiritse sinua, jää hyvästi
16<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

en ole lähdössä mihinkään:DDDD

Äänestä

et ole tainnut häiritäkään -minähän se...

Äänestä

Kuka se täällä näitä hyvästejä jättää, asiat pitää puhua keskenään ja kertoa ne hyvästit henkilökohtaisesti.

Äänestä
  • Tää palsta on sellainen palsta, jossa joka toinen päivä jätetään hyvästejä, ja joka toinen päivä ollaan taas ninko sillai "ei hyvästejä". Tämä palsta on varsin villi

    Äänestä

  • osittain tuli henkilökohtaisesti puolin ja toisin hyvästit jätettyä joskus

    Äänestä

  • No hyvä niin ettei jäänyt mitään epäselväksi.

    Äänestä

Oletko nyt ihan varma että tämä on sitä mitä hän tahtoo?

Äänestä
  • En ole varma, mutta vahvasti luulen niin. Ei hän minulle ajatuksiaan ole kertonut, joten kai siitä voi jotain päätellä. Tuntuu vain siltä, että ei halua jutella eikä pahemmin nähdä minua.

    Äänestä

  • Itsehän kerroit tuolla ylempänä,että olette osin jäähyväiset jättäneet. Hän on varmaan sulle asioista yrittänyt puhua ja kun et itse asioille tee mitään ja muutosta ei tule,niin kyllä se vähemmälläkin se loppu häämöttää.

    Äänestä

Minä en luovuta hänen suhteen, vaikkakin ehkä jokunen lopetusaloitus on tullut rustattuakin ;) Odotan meidän palstahäitä ja palstavauvaa :D

Äänestä

Eipä ole ole häiritty ennenkään.

Äänestä

Järjellä olen yrittänyt samaa kuin aloittaja, mutta sieluni ei luovuta. Hän on vanginnut sieluni itselleen tietämättään. Vaikka itse kirjoittaisin kuinka monta lopetusviestiä tahansa, niin tilanne ei muutu. Järki jää auttamattomasti tappiolle. Sieluni kaipaa ja ikävöi hänen luokseen.

Äänestä
  • Anna vinkkiä ketä ikävöit,miestä vai naista?

    Äänestä

OLET VAIN NÖSSÖ! VOIKO ITSELLEEN SOITTAA LANSSIN? :D

Äänestä

Kuutele sydäntäsi, kohtaloaan ei voi muuttaa. Tule takaisin pian ja lopeta typeryys.

Äänestä

Taas toinen aavistelija: musta tuntuu siltä, ei hän sitä o kertonut, mutta musta tuntuu ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ansaitsetkultaa kirjoitti:

en häiritse sinua, jää hyvästi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu